Erasmus+ Chartija

 

praktinis mokymas

Kasmet Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre įrengiami nauji ir renovuojami mokymo kabinetai, dirbtuvės, studijos, sporto ir laisvalaikio salės. Atnaujinama ir tobulinama kompiuterinė bei specializuota įranga.

 

Skaitykite daugiau

SĖKMĖS ISTORIJOS

Albertas Motiečius 

Jėgos trikovės atletas

Pasaulio jėgos trikovės bronzos medalio laimėtojas.

 

Naujienos

150

 

Gyvūnų prižiūrėtojo profesija – išskirtinė ir vienintelė Lietuvoje!

/ 2019-06-18

Mokomasi ne tik auginti, prižiūrėti augintinius, bet ir atlikti kailio priežiūros bei kirpimo procedūras. Šiuo tikslu įkurta ir moderni praktinio mokymo bazė - „Šunų kirpykla“.
Lietuvių
....

Mokinių Tarybos pirmininkas Justinas Straižys.
150

 

Mokiniai diskutavo bendruomeniniame pasitarime

/ 2019-06-14

Mokinių tarybos pirmininkas Justinas Straižys pristatė komandos nuveiktus darbus, pateikė bendruomenei artimiausių darbų planą.
Lietuvių
....

150

 

Mokinių sėkmė užsienio kalbų projektuose

/ 2019-06-13

Kiekvienais mokslo metais užsienio kalbų besimokantys Karaliaus Mindaugo PMC mokiniai dalyvauja VKIF rengiamuose respublikiniuose konkursuose „Tavo žvilgsnis-2019“ ir „Kalbų Kengūra -2019“.
Lietuvių
....

150

 

Skatiname mokymąsi darbo vietoje

/ 2019-06-10

Daugelis profesinį mokymą pasirinkusių žmonių teigia, kad praktiniai įgūdžiai ir jų lavinimas – pats svarbiausias tikslas siekiant profesinės svajonės. Karaliaus Mindaugo PMC siekia plėtoti ir skatinti mokymąsi darbo vietoje!
Lietuvių
....

150

 

Galimybė mokytis Palangoje – siūlomos naujos patrauklios profesijos!

/ 2019-06-06

Karaliaus Mindaugo PMC Kurorto verslo skyriuje Palangoje galima įgyti paklausias darbo rinkoje profesijas! Tai puiki galimybė mokslus derinti su kokybišku laisvalaikiu ir darbu kurorte.
Lietuvių
....

Skaitykite visas naujienas