lt en

Moduliai – būreliai

Kviečiame 9–10 klasių mokinius bei I–IV klasių gimnazistus įgyti labai naudingų praktinių įgūdžių derinant pamokas savo mokykloje su praktiniais užsiėmimais Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre. Tai puiki galimybė „pasimatuoti“ dominančią profesiją ir išmokti kasdieniame gyvenime labai naudingų dalykų – susikurti šukuoseną, pasidaryti makiažą, išmokti siūti ir kt.

Tam, kad derinti mokymąsi gimnazijoje ir profesinėje mokykloje mokiniui būtų patogu, sudaromas individualus ugdymo planas vadovaujantis bendraisiais ugdymo planais ir moduliui įgyvendinti skirtomis kontaktinėmis valandomis, neviršijant nustatyto mokiniui maksimalaus savaitinio pamokų skaičiaus, sudarius sutartį su gimnazija.

Mokinys, baigęs modulį, gauna įgytą kompetenciją patvirtinantį pažymėjimą. Įgytos kompetencijos leidžia užsiimti atitinkama darbine veikla, o mokantis toliau pagal tos pačios kvalifikacijos programą įgytos kompetencijos įskaitomos, tad sutrumpėja profesinio mokymosi laikas.

Kviečiame išsamiau susipažinti su pasirenkamais moduliais:

Blakstienų priauginimas (kodas: 310120003, 5 kr.) – 9-12 kl. mokiniams Kaune

Mokysitės parinkti priemones ir priauginti blakstienas pagal planuojamą technologiją – klasikinę, 2D ir 6D. Paruošti darbo vietą ir priemones pagal grožio paslaugų sveikatos saugos reikalavimus. Atlikti blakstienų cheminį rietimą ir dažymą.

Baigę modulį, galėsite profesionaliai priauginti blakstienas pagal individualius poreikius.

Šukuosenų formavimas (kodas: 310120007, 5 kr.) – 9-12 kl. mokiniams Kaune

Mokysitės suplanuoti ir suformuoti šukuoseną. Apibūdinti šukuosenų tipus. Sukurti šukuoseną pagal veido formą, plaukų ilgį, kliento pageidavimą. Parinkti šukuosenos elementus. Parinkti priemones, įrankius ir medžiagas šukuosenos formavimui. Suformuoti šukuoseną pagal numatytą planą.

Baigę modulį, galėsite profesionaliai suformuoti šukuoseną kiekvienai dienai ir įvairioms šventėms (pvz., šimtadieniui, paskutiniam skambučiui, išleistuvėms ir pan.).

Makiažo atlikimas (kodas: 310120001, 20 kr.) – 11 kl. mokiniams Kaune ir Palangoje

Mokysitės pasirinkti dekoratyvinės kosmetikos priemones makiažui atlikti, apibūdinti veido odos sandarą, tipus, funkcijas, pakitimus įvairiais amžiaus tarpsniais. Nustatyti veido odos tipą ir atpažinti tam tikriems susirgimams būdingas odos problemas. Taip pat mokysitės parinkti dekoratyvinės kosmetikos priemones, makiažo atlikimo techniką ir technologiją pagal veido odos tipą ir problemas. Ir kas svarbiausia – išmoksite atlikti makiažą skirtingomis technikomis, koreguoti antakius bei dažyti antakius ir blakstienas.

Baigę modulį, galėsite profesionaliai atlikti dieninį ir proginį makiažą.

Šventinis interjerų apipavidalinimas (kodas: 402120007, 5 kr.) – 9–12 kl. mokiniams Kaune

Mokysitės parengti gyvenamosios ir visuomeninės paskirties interjero šventinio apipavidalinimo projektą. Gaminti šventinio dekoro elementus, apipavidalinti interjerą teminėms ir kalendorinėms šventėms pagal projektą.

Baigę modulį, galėsite šventiškai apipavidalinti asmenines šventes (pvz., gimtadienius, mokyklos šventes, šimtadienius, paskutinį skambutį, išleistuves).

Suvenyrų iš tekstilės ir odos gamyba (kodas: 402140030, 5 kr.) – 9–12 kl. mokiniams Kaune

Mokysitės analizuoti suvenyro iš tekstilės ir odos projektą. Parinkti suvenyro iš tekstilės ir odos gamybos darbo priemones ir įrankius. Apskaičiuoti suvenyro iš tekstilės ir odos gamybos medžiagas ir jų sąnaudas. Įspausti ir perforuoti odos dirbinius suvenyrui rankiniu ir mechaniniu būdu. Siūti suvenyrų detales rankomis ir mašinomis.

Baigę modulį, galėsite pasigaminti aksesuarus verslo ir asmeniniam naudojimui, kaip pvz., apyrankes, pinigines, rankines, kuprines, universalius dėklus, skareles.

Reklaminių vaizdo įrašų apdorojimas (kodas: 402110006, 5 kr.) – 9–12 kl. mokiniams Kaune

Mokysitės naudotis skaitmenine vaizdo kamera ir specializuota vaizdo įrašų rengimo programine įranga. Susipažinsite su reklaminio pasakojimo ir reklaminių vaizdo įrašų rengimo reikalavimais. Redaguosite vaizdo įrašus specializuota programine įranga. Mokysitės išsaugoti vaizdo įrašą skirtingais formatais.

Baigę modulį, galėsite sukurti patrauklius vaizdo įrašus įvairiems socialiniams tinklams.

Įstaigos internetinio puslapio turinio ir socialinių tinklų paskyrų valdymas (kodas: 404151523, 5 kr.) – 9–12 kl. mokiniams Kaune

Mokysitės rengti ir publikuoti informaciją įstaigos internetiniame tinklapyje. Susipažinsite su duomenų apsaugos, autorinių teisių ir teisės į atvaizdą apsaugos reikalavimais. Mokysitės atlikti įstaigos internetinio puslapio turinio kokybės priežiūrą. Išmanyti socialinių tinklų rūšių taikymo galimybes. Reklamuoti įstaigos socialinių tinklų paskyrą tiksliniams vartotojams. Rengti ir publikuoti informaciją įstaigos socialinių tinklų paskyrose. Komunikuoti socialiniuose tinkluose.

Baigę modulį, galėsite administruoti savo ir kitų (pvz., prisidėti prie savo mokyklos) internetinius puslapius bei socialinius tinklus.

Įmonės logotipo pozicionavimas reklamoje (kodas: 404161620, 10 kr.) – 9–12 kl. mokiniams Palangoje

Mokysitės suvokti e. įmonės logotipo pozicionavimo svarbą reklamoje. Identifikuoti e. įmonių logotipų reklamas išskiriant privalumus ir trūkumus. Parengti e. įmonės logotipo pozicionavimo reklamai planą. Paaiškinti logotipo reklamos svarbą e. versle. Taikyti pasirinktą e. įmonės logotipo reklamos tipą ir priemones. Taikyti pasirinktą e. įmonės logotipo reklamos kanalą.

Baigę modulį, galėsite naujiems verslams kurti logotipo įvaizdžio koncepcijas.

Prašymų registracija vyksta internetu: https://profesinis.lamabpo.lt/

Kyla klausimų? Mielai į juos atsakysime tel. +37062664580.