Apie mus

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras yra didžiausia Lietuvoje profesinio mokymo įstaiga. Per daugiau nei 80 metų veiklos laikotarpį užsitarnavo kompetentingos ir patikimos švietimo institucijos vardą.

Apie musApie mus

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras – didžiausia ir populiariausia profesinio mokymo įstaiga Lietuvoje. Tapome daugeliui šiandien puikiai žinomų grožio, sveikatos ir verslo srities profesionalų tramplinu į sėkmingą karjerą. Svarbiausia užduotis, kurią keliame sau, – suteikti jaunam žmogui tiek žinių ir patirties, kad baigęs mokslus jis galėtų sėkmingai įsitvirtinti darbo rinkoje ir būtų pasirengęs ne tik dirbti greta patyrusių profesionalų, bet ir pats pradėti savo verslą. 

Esame moderni ir dinamiška mokymo įstaiga, greitai ir atsakingai reaguojanti į darbo rinkos pokyčius bei drąsiai taikanti inovatyvias ugdymo formas. Mūsų centre dirba kvalifikuoti specialistai, teikiamos kokybiškos formalaus ir neformalaus švietimo paslaugos (pirminis profesinis mokymas, pagrindinis (9 ir 10 kl.) ir vidurinis ugdymas, suaugusiųjų mokymas, ikimokyklinis ugdymas), siūlomos patrauklios ir perspektyvios specialybės, moderni praktinė bazė.

Mokiniai praktinius įgūdžius gali tobulinti aukščiausius šiuolaikinio paslaugų verslo reikalavimus atitinkančiame Kirpimo, grožio ir susijusių paslaugų sektoriniame praktinio mokymo centre „Modus“. 

Veiklos prioritetai

VERSLO KRYPTIS Paslaugos kokybė

GROŽIO KRYPTIS Vidinio ir išorinio grožio dermė

SVEIKATOS IR SOCIALINĖS GEROVĖS KRYPTIS Sveika gyvensena