lt en

Apie mus

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras – didžiausia ir populiariausia Lietuvoje profesinio mokymo įstaiga. Čia siūloma įgyti perspektyvias profesijas grožio, sveikatos ir socialinės gerovės bei verslo kryptyse. Per daugiau nei 80 metų veiklos laikotarpį užsitarnavome kompetentingos ir patikimos švietimo institucijos vardą.

Apie musApie mus

Esame moderni ir dinamiška mokymo įstaiga, greitai ir atsakingai reaguojanti į darbo rinkos pokyčius bei drąsiai taikanti inovatyvias ugdymo formas. Centre vykdomas pirminis ir tęstinis profesinis mokymas, pagrindinis ir vidurinis ugdymas, ikimokyklinis ir priešmokyklinis ugdymas, kita švietimo paslaugų veikla. Čia įdiegta virtuali mokymo/si aplinka Moodle leidžia lanksčiai ir operatyviai pateikti informaciją mokiniams palankiausiu metu ir patraukliausia forma.

MŪSŲ MISIJA – skatinti žmogaus savarankiškumą, suteikiant jam galimybę MOKĖTI, ŽINOTI, GALĖTI.

Besimokantieji praktinius įgūdžius tobulina specializuotose ir moderniose praktinio mokymo bazėse, yra aktyvūs įvairių profesinio meistriškumo konkursų dalyviai, gali didžiuotis pergalėmis čempionatuose ir konkursuose. Būsimus specialistus moko kompetentinga profesijos mokytojų – praktikų komanda. Tarp jų – ir tarptautinės klasės teisėjai, ir pasaulinio lygio čempionatų dalyviai bei kviestiniai lektoriai.

MŪSŲ VIZIJA – paslaugų profesijų mokymo lyderis Lietuvoje!

Mūsų vertybės
Mūsų vertybės

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Mūsų vertybės

TIKRAS RŪPESTIS

 

Mūsų vertybės

TINKAMA PAGALBA