Dekoratyvinio apželdinimo darbuotojo padėjėjas (Kaune)

Priimame mokytis:

  • Mokinius su spec. poreikiais (programos trukmė 3 metai; 60 mokymosi kreditų) – programos kodas P20081101, išsilavinimas nereglamentuotas ir mokymasis socialinių įgūdžių ugdymo programoje.
  • mokinius neturinčius pagrindinio išsilavinimo (programos trukmė 1 metai), programos kodas P21081101;
  • turinčius 1 ar daugiau kvalifikacijų (programos trukmė 1 metai), programos kodas T21081101. 

Galimybė derinti darbą su mokslais. Prašymai mokytis pildomi LAMA BPO informacinėje sistemoje. Nuoroda į sistemą: https://lamabpo.lt/profesinis-mokymas/

Būsimo darbo specifika

Asmuo, įgijęs dekoratyvinio apželdinimo darbuotojo padėjėjo kvalifikaciją galės dirbti firmose, užsiimančiose dekoratyvinių augalų auginimu, želdynų įrengimu ir priežiūra, augalų komponavimo (floristikos) srityse.

 

Kvalifikaciją sudarančioms kompetencijoms įgyti skirti moduliai:

Dekoratyvinių augalų auginimas ir priežiūra – gebėsite paruošti dirvą ir substratus dekoratyviesiems augalams auginti, dauginti ir auginti dekoratyvinius augalus, formuoti dekoratyvinius augalus ir išmoksite juos paruošti realizavimui

Želdynų įrengimo ir priežiūros darbai – gebėsite padėti įrengti želdyną pagal pateiktą planą ir prižiūrėti želdinius

 Augalų komponavimas interjere – gebėsite auginti ir prižiūrėti interjero augalus bei sudaryti nesudėtingas augalų kompozicijas.

„Įvadas į darbo rinką“ –  realioje darbo aplinkoje įsivertinsite įgytas kompetencijas. Susipažinsite su būsimo darbo specifika. Įsivertinsite asmenines integracijos į darbo rinką galimybes.

Pasirenkamieji moduliai:

Sodo įveisimas ir priežiūra* – gebėsite atlikti sodo įveisimo darbus bei prižiūrėti sodo augalus.

 Kapaviečių apželdinimas ir priežiūra* – gebėsite apželdinti kapavietę ir ją prižiūrėti

 Vaistinių ir prieskoninių augalų auginimas ir paruošimas realizuoti *– gebėsite auginti vaistinius ir prieskoninius augalus ir juos paruošti realizavimui

  * Moduliai  Sodo įveisimas ir priežiūra“, „Kapaviečių apželdinimas ir priežiūra“ ir „Vaistinių ir prieskoninių augalų auginimas ir paruošimas realizuoti“ skirti tik pirminėms mokymo programoms (P21081101, P21081103)

Įgytų kompetencijų vertinimas

Kompetencijų vertinimas vyksta įsisavinus (baigus) kiekvieną modulį. Baigiamąją užduotį sudaro dvi dalys: teorinė (testas) ir praktinė.
Baigus visą modulinę programą vyksta Įgytų kompetencijų vertinimas – testas ir praktinė užduotis (iš visų programos mokymosi rezultatų).

Visą dekoratyvinio apželdinimo darbuotojo padėjėjo modulinę profesinio mokymo programą galite rasti čia.

Susidomėjote? Prašymai mokytis pildomi LAMA BPO informacinėje sistemoje: https://lamabpo.lt/profesinis-mokymas/

Išsami informacija tel. +370 626 64580.

Dalintis su draugais: