lt en

Priimame mokytis: 

  • po 10 klasių ir po 12 klasių (programos trukmė 30 savaičių, suteikiama tik profesinė kvalifikacija), programos kodas P32101201;
  • turinčius 1 ar daugiau kvalifikacijų į tęstinę programą (trukmė 30 savaičių), programos kodas T32101201.

Galima mokytis Kaune ir Palangoje. Galimybė derinti darbą su mokslais. Prašymai mokytis pildomi LAMA BPO informacinėje sistemoje. Nuoroda į sistemą: https://lamabpo.lt/profesinis-mokymas/

Būsimo darbo specifika

Įgiję šią kvalifikaciją galėsite dirbti individualiai arba grožio salonuose, kosmetikos kabinetuose, kirpyklose bei teatro ir (arba) televizijos grimo kambariuose. Vizažistai geba parinkti dekoratyvinės kosmetikos priemones ir atlikti dieninį, vakarinį, proginį makiažą, parinkti priemones teatro ar kino grimui atlikti.

Kvalifikaciją sudarančioms kompetencijoms įgyti skirti moduliai:

„Makiažo atlikimas“ – išmoksite parinkti dekoratyvinės kosmetikos priemones makiažui atlikti. Gebėsite atlikti skirtingų rūšių makiažą.

„Grimo atlikimas“ – išmoksite parinkti kosmetikos priemones grimui atlikti. Gebėsite atlikti grimą skirtingomis technikomis.

„Įvadas į darbo rinką“ –  realioje darbo aplinkoje įsivertinsite įgytas kompetencijas. Susipažinsite su būsimo darbo specifika. Įsivertinsite asmenines integracijos į darbo rinką galimybes.

Pasirenkamieji moduliai:

„Blakstienų priauginimas“* – išmoksite priauginti blakstienas.

* Modulis  „Blakstienų priauginimas“  skirtas tik pirminėms mokymo programoms (P331101201 ir P32101201).

Įgytų kompetencijų vertinimas

Kompetencijų vertinimas vyksta įsisavinus (baigus) kiekvieną modulį. Baigiamąją užduotį sudaro dvi dalys: teorinė  (testas) ir praktinė.
Baigus visą modulinę programą vyksta įgytų kompetencijų vertinimas – testas ir praktinė užduotis (iš visų programos mokymosi rezultatų).

Visą vizažisto modulinę profesinio mokymo programą galite rasti čia.

Susidomėjote? Prašymai mokytis pildomi LAMA BPO informacinėje sistemoje: https://lamabpo.lt/profesinis-mokymas/

Išsami informacija tel. +370 626 64580.

Dalintis su draugais: