lt en

Renginių techninio aptarnavimo darbuotojas (Kaune)

Priimame mokytis:

  • po 10 klasių (programos trukmė 2,5 metai), programos kodas P42021101;
  • po 12 klasių (programos trukmė 1 metai), programos kodas P43021101;
  • turinčius 1 ar daugiau kvalifikacijų (programos trukmė 1 metai), T43021102.

Galimybė derinti darbą su mokslais. Prašymai mokytis pildomi LAMA BPO informacinėje sistemoje. Nuoroda į sistemą: https://lamabpo.lt/profesinis-mokymas/

Būsimo darbo specifika

Įgiję renginių techninio aptarnavimo darbuotojo kvalifikaciją asmenys galės dirbti įmonėse ir organizacijose, taip pat užsiimti individualia veikla, apimančia renginių įvaizdinimą, įgarsinimą, apšvietimą bei vaizdo ir garso įrangos įrengimą ir priežiūrą. 

Kvalifikaciją sudarančioms kompetencijoms įgyti skirti moduliai:

„Scenos konstrukcijų surinkimas ir priežiūra“ – išmoksite suprasti scenos konstrukcijų brėžinius ir schemas, gebėsite surinkti scenos konstrukcijas pagal techninę užduotį bei transportuoti ir sandėliuoti scenos konstrukcijas.

„Garso įrangos įrengimas ir priežiūra“ – išmoksite montuoti scenos garso įrangą pagal techninę užduotį, gebėsite valdyti scenos garso įrangą, transportuoti ir sandėliuoti garso įrangą.

„Apšvietimo įrangos įrengimas ir priežiūra“ – išmoksite montuoti scenos apšvietimo įrangą pagal techninę užduotį, gebėsite valdyti scenos apšvietimo įrangą bei transportuoti ir sandėliuoti apšvietimo įrangą.

„Vaizdo įrangos įrengimas ir priežiūra“ – išmoksite montuoti scenos vaizdo įrangą pagal techninę užduotį, gebėsite valdyti scenos vaizdo įrangą, transportuoti ir sandėliuoti vaizdo įrangą.

„Įvadas į darbo rinką“ –  realioje darbo aplinkoje įsivertinsite įgytas kompetencijas. Susipažinsite su būsimo darbo specifika. Įsivertinsite asmenines integracijos į darbo rinką galimybes.

Pasirenkamieji moduliai:

„Garso pulto valdymas“* – gebėsite paruošti garso pultą ir įgarsinti renginius.

„Apšvietimo pulto valdymas“* – gebėsite paruošti apšvietimo pultą ir apšviesti renginius.

„Vaizdo pulto valdymas“*– gebėsite paruošti vaizdo pultą ir įvaizdinti renginius.

* Moduliai „Garso pulto valdymas“, „Apšvietimo pulto valdymas“ ir „Vaizdo pulto valdymas“ skirti tik pirminėms mokymo programoms (P42021101 ir P43021101).

Įgytų kompetencijų vertinimas

Kompetencijų vertinimas vyksta įsisavinus (baigus) kiekvieną modulį. Baigiamąją užduotį sudaro dvi dalys: teorinė  (testas) ir praktinė. Baigus visą modulinę programą vyksta Įgytų kompetencijų vertinimas – testas ir praktinė užduotis (iš visų programos mokymosi rezultatų).

Visą renginių techninio operatoriaus modulinę profesinio mokymo programą galite rasti čia.

Susidomėjote? Prašymai mokytis pildomi LAMA BPO informacinėje sistemoje: https://lamabpo.lt/profesinis-mokymas/

Išsami informacija tel. +370 626 64580.

Dalintis su draugais: