lt en

Priimame mokytis:

  • po 12 klasių (programos trukmė 2 metai), programos kodas P43101201;
  • turinčius 1 ar daugiau kvalifikacijų į tęstinę programą (programos trukmė 1,5 metų), programos kodas T43101202.

Galima mokytis Kaune ir Palangoje. Galimybė derinti darbą su mokslais. Prašymai mokytis pildomi LAMA BPO informacinėje sistemoje. Nuoroda į sistemą: https://lamabpo.lt/profesinis-mokymas/

Būsimo darbo specifika

Įgiję šią kvalifikaciją, galėsite dirbti individualiai arba grožio paslaugas teikiančioje įmonėje. Kosmetikas vykdo veiklą ir teikia grožio paslaugas tik pagal programos suteiktas kompetencijas, laikydamasis kosmetiko, grožio paslaugų teikimo veiklą reglamentuojančių teisės aktų reikalavimų. Kosmetikas naudojasi kosmetologine įranga, įrankiais ir aparatūra, skirta odos vientisumo nepažeidžiančioms procedūroms atlikti, taip pat kosmetikos, aseptikos ir antiseptikos, dezinfekcijos ir sterilizacijos priemonėmis. 

Kvalifikaciją sudarančioms kompetencijoms įgyti skirti moduliai:

„Veido odos priežiūra“ – išmoksite įvertinti veido odos būklę ir parinkti veido odos priežiūros procedūras. Mokysitės atlikti neaparatines veido odos procedūras. 

„Kūno odos priežiūra“ – mokysitės įvertinti kūno odos būklę ir parinkti kūno odos priežiūros procedūras bei atlikti neaparatines neinvazines kūno odos priežiūros procedūras.

„Aparatinių neinvazinių veido ir kūno odos priežiūros procedūrų atlikimas“ – mokėdami įvertinti veido ir kūno odos būklę, gebėsite parinkti ir atlikti aparatines neinvazines veido ir kūno odos priežiūros procedūras.

„Makiažo atlikimas“ – išmoksite įvertinti veido odos būklę, parinkti priemones makiažui atlikti bei gebėsite atlikti makiažą.

„Rankų ir kojų priežiūra“ – išmoksite įvertinti rankų ir kojų odos ir nagų būklę, parinkti ir atlikti neinvazines rankų ir kojų  sveikos odos priežiūros procedūras. Gebėsite atlikti sveikų nagų manikiūrą ir pedikiūrą.

„Depiliacija“ – įvertinę veido ir kūno odos būklę, išmoksite parinkti kosmetikos priemones ir atlikti nepageidaujamų plaukų šalinimą įvairiose kūno vietose.

„Įvadas į darbo rinką“ –  realioje darbo aplinkoje įsivertinsite įgytas kompetencijas. Susipažinsite su būsimo darbo specifika. Įsivertinsite asmenines integracijos į darbo rinką galimybes.

Pasirenkamieji moduliai:

„Nagų dailė“* – mokėsite įvertinti nagų būklę ir parinkti priemones nagų dailei bei atlikti nagų dailę taikant įvairias technikas.

„Blakstienų priauginimas“* – išmoksite priauginti blakstienas.

„Grožio paslaugų teikimo veiklos organizavimas“* –  gebėsite įvertinti grožio paslaugų teikimo aplinką ir organizuoti individualią veiklą.

„Kūno tapyba“* – gebėsite parinkę  priemones atlikti kūno tapybą.
 
„Dirbtinių nagų priauginimas“* – įvertinę nagų būklę ir parinkę priemones bei  technologijas, gebėsite priauginti dirbtinius nagus.

* Moduliai „Nagų dailė“, „Blakstienų priauginimas“, „Grožio paslaugų teikimo veiklos organizavimas“, „Kūno tapyba“ ir „Dirbtinių nagų priauginimas“  skirti tik pirminei mokymo programai (P43101201).

Įgytų kompetencijų vertinimas

Kompetencijų vertinimas vyksta įsisavinus (baigus) kiekvieną modulį. Baigiamąją užduotį sudaro dvi dalys: teorinė (testas) ir praktinė. Baigus visą modulinę programą vyksta įgytų kompetencijų vertinimas – testas ir praktinė užduotis (iš visų programos mokymosi rezultatų).  

Visą kosmetiko modulinę profesinio mokymo programą galite rasti čia.

Susidomėjote? Prašymai mokytis pildomi LAMA BPO informacinėje sistemoje: https://lamabpo.lt/profesinis-mokymas/

Išsami informacija tel+370 626 64580.

Dalintis su draugais: