lt en

Mokymų bazės

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre besimokantys mokiniai praktinius įgūdžius tobulina specializuotose praktinio mokymo bazėse. Besimokantieji, naudodamiesi naujausia įranga, įgyja praktinius gebėjimus ir profesinę kvalifikaciją, atitinkančią Europos Sąjungos lygį. Daugelyje bazių mokiniai teikia paslaugas klientams iš išorės ir dirba realaus darbo proceso sąlygomis. Profesinį meistriškumą jiems perduoda savo srities profesionalai – profesijos mokytojai praktikai. Moderniose praktinio mokymo bazėse vyksta ne tik formalus ir neformalus mokymas, bet ir įvairūs seminarai, mokymai, renginiai, ekskursijos. Sektoriniame centre organizuojamas praktinis mokymas įvairių Lietuvoje veikiančių profesinio rengimo įstaigų mokiniams, mokytojams bei įmonių darbuotojams. Tikime, jog moderni praktinio mokymo įranga, inovatyviausia aparatūra bei profesionalų komanda – viskas, ko reikia sėkmingam mokymuisi ir tobulėjimui.

Grožio paslaugų centras | Griunvaldo g.

Tai išskirtinis ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse sektorinis Kirpimo, grožio ir susijusių paslaugų praktinio mokymo centras. Jo infrastruktūra atitinka aukščiausius šiuolaikinio paslaugų verslo reikalavimus. Čia ištisus metus praktiką atlieka Karaliaus Mindaugo PMC mokiniai su meistrų priežiūra. Teikiamos kirpimo, kosmetinės, masažo, manikiūro ir pedikiūro, SPA, drabužių taisymo paslaugos. Sektoriniame centre organizuojamas praktinis mokymas įvairių Lietuvoje veikiančių bendrojo ugdymo, profesinio mokymo, aukštojo mokslo įstaigų mokiniams/studentams, mokytojams/dėstytojams bei įmonių darbuotojams. 

Kontaktai

Tel: +370 626 90763

El. paštas:

Plačiau

Grožio paslaugų centras | Miško g.

Tai praktinio mokymo bazė, kurioje paslaugas klientams teikia Karaliaus Mindaugo PMC besimokantys būsimieji kirpėjai ir kosmetikai su meistrų priežiūra. Čia taip pat organizuojami seminarai, naujausių produktų pristatymai. Klientams iš išorės tai puiki proga ne tik gauti grožio paslaugas patraukliomis kainomis, bet ir iš arčiau pažinti profesinį mokymą.

Kontaktai

Tel: +370 682 91784

El. paštas:

Plačiau

Floristikos studija | Griunvaldo g.

Moderni praktinio mokymo bazė, kurioje tobulėja floristo mokymo programos mokiniai. Priimdami ir atlikdami floristinius užsakymus jie mokosi dirbti realiomis darbo sąlygomis, įgyja naudingos profesinės patirties. Šioje studijoje kuriamos floristinės kompozicijos, puokštės, pakuojamos dovanos, teikiamos konsultacijos, priimami užsakymai įvairių renginių dekoravimui.

Kontaktai

Tel: +370 682 82665

El. paštas:

Plačiau

Šunų kirpykla | Miško g.

Tai praktinio mokymo bazė, kurioje šunų kirpimo ir higienos paslaugas teikia būsimieji gyvūnų prižiūrėtojai. Mokiniai su meistrų priežiūra išmaudo, iššukuoja šunų kailį, nukerpa juos pagal veislės reikalavimus. Šunų kirpykla aktyviai bendradarbiauja su gyvūnų prieglaudomis ir vykdo socialiai atsakingą veiklą. Čia atvesti pasigražinti savo augintinį gali kiekvienas jį mylintis šeimininkas. Reikalinga išankstinė registracija.

Kontaktai

Tel: +370 686 28623

Plačiau

Skalbimo ir valymo paslaugų centras | Miško g.

Moderniausia technika aprūpintoje praktinio mokymo bazėje tobulėja būsimieji tekstilės gaminių priežiūros darbuotojai. Čia jie susipažįsta su naujausia rūbų priežiūros technika, išmoksta skalbti, cheminiu būdu valyti viršutinius rūbus, patalynę, odos gaminius ir kt.  Naudojama neagresyvi žmogui ir aplinkai valymo sistema SolvonK4. Moderni mokymo bazė leidžia net tik rengti naujus specialistus, bet ir perkvalifikuoti ar suteikti žinių ir įgūdžių jau dirbantiems šioje srityje darbuotojams. Skalbimo ir valymo paslaugos teikiamos visiems, kurie nori greitai ir kokybiškai išsivalyti įvairius drabužius bei kitus tekstilės gaminius.

Kontaktai

Tel: +370 37242634

El. paštas:

Plačiau

Vaikų darželis | Miško g.

Šioje praktinio mokymo bazėje vykdomas Lietuvos Respublikos švietimo nuostatas atitinkantis ikimokyklinis ir priešmokyklinis ugdymas. Darželį lanko Karaliaus Mindaugo PMC mokinių ir darbuotojų vaikai, paslaugas teikia kvalifikuoti specialistai. Čia praktiškai tobulėja Centre rengiami ikimokyklinio ugdymo pedagogų padėjėjai bei auklės. Inovatyvi ugdymo aplinka leidžia moderniai ir patrauklia forma vykdyti mokymo procesą, organizuoti visapusišką vaiko asmenybės ugdymą.

Kontaktai

Tel: +370 673 51262

El. paštas:

Plačiau

Praktinio mokymo bazė | Vytauto pr.

Šioje praktinio mokymo bazėje tobulėja būsimieji slaugytojų bei socialinių darbuotojų padėjėjai. Čia jie susipažįsta ir išmoksta praktiškai naudotis slaugomiems pacientams reikalinga įranga ir priemonėmis. Naudodamiesi manekenais, neįgaliojo vežimėliais ir kitomis pagalbinėmis priemonėmis jie mokosi atlikti įvairias slaugos bei pacientų priežiūros procedūras – saugiai kilnoti, transportuoti, keisti kūno padėtį, maitinti, atlikti asmens higieną. Praktinio mokymo bazėje būsimieji avalynės gamintojai mokomi sukonstruoti, pasiūti ir užtraukti batviršius, pritvirtinti padus, taisyti avalynę.

Plačiau

Žirgynas | Pajiesio k.

Žirgininkystės darbuotojo mokymo programos mokinių praktiniai užsiėmimai vyksta Kauno rajone, Pajiesio kelyje įsikūrusiame moderniame žirgyne. Remiantis nustatytais standartais, arklidėse įrengti erdvūs ir šviesūs žirgų gardai, žirgų prausykla bei soliariumas. Mokiniai žirgus treniruoti mokosi uždarame manieže arba lauko aikštelėje. Teorinės paskaitos vyksta antrame aukšte esančioje mokymo klasėje, iš kurios atsiveria vaizdas į apačioje esantį uždarą jojimo maniežą.

Plačiau

Praktinio mokymo bazė | Pervalka

Tai Pervalkoje įsikūrusi Karaliaus Mindaugo PMC praktinio mokymo bazė. Čia vyksta formalus ir neformalus ugdymas, rengiami įvairūs mokymai, seminarai, verslumo, užimtumo, savanorystės projektai, organizuojamos stovyklos. Pastate įrengtas bendrabutis, kuriame gali apsistoti mokytis atvažiavę mokiniai ir mokytojai. Mokiniams sudaromos galimybės mokytis realiomis jų būsimo darbo sąlygomis, atlikti praktiką įvairiose poilsio ir svetingumo paslaugas teikiančiose įmonėse Neringoje.

Kontaktai

El. paštas:

Plačiau