Mokymų bazės

Tie, kas apsilanko Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre, visuomet nustemba, jog čia jauku lyg namuose. Kasmet čia įrengiami nauji ir renovuojami mokymo kabinetai, dirbtuvės, studijos, sporto ir laisvalaikio salės. Atnaujinama ir tobulinama kompiuterinė bei specializuota įranga. Mokiniai gali apsigyventi jaukiame bendrabutyje. Centre veikia dvi valgyklos, Skalbimo-valymo mokymo dirbtuvės, medicinos punktas. Taip pat – praktinio mokymo bazės „Grožio studija”, šunų kirpykla, „Floristikos studija“ , Kirpimo, grožio ir susijusių paslaugų sektorinis praktinio mokymo centras „Modus“.

Kirpimo, grožio ir susijusių paslaugų sektorinis praktinio mokymo centras „Modus“

Kauno centre kviečia 2014 m. atidarytas Kirpimo, grožio ir susijusių paslaugų sektorinis praktinio mokymo centras „Modus“, kuris yra išskirtinis ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse. „Modus“ – tai viena iš Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro praktinio mokymo bazių, kurios infrastruktūra atitinka aukščiausius šiuolaikinio paslaugų verslo reikalavimus. Išvertus iš lotynų kalbos „modus“ reiškia „dermė“ todėl čia kasdien siekiama atspindėti visuomenės ir verslo poreikius.

Kontaktai

Tel: +370 626 90763

El. paštas:

Plačiau

Grožio studija

Grožio salonas „Grožio studija“ – tai  praktinio mokymo bazė, atitinkanti šiuolaikinius reikalavimus. Čia praktiką atlieka kirpėjo ir higieninės kosmetikos kosmetiko specialybių mokiniai, organizuojami seminarai, naujausių produktų pristatymai.

Kontaktai

El. paštas:

Plačiau

Floristikos studija

Floristikos studija – praktinio mokymo vieta skirta Floristo mokymo programos mokiniams. Priimdami ir atlikdami floristinius užsakymus Floristikos studijoje mokiniai mokosi dirbti realiomis darbo sąlygomis, įgyja naudingos patirties ne tik tolimesnei karjerai, bet ir kasdieniniam gyvenimui. 

Kontaktai

Tel: +370 682 82665

El. paštas:

Plačiau

Šunų kirpykla

Šunų kirpykla – tai Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro praktinio mokymo bazė, kurioje Centro Gyvūnų priežiūros skyriaus mokiniai tobulina savo praktinius įgūdžius. Šunų kirpykla įsikūrusi Miško g. 15 Kaune ir kviečia užsukti!

Kontaktai

Tel: +370 687 21843

Plačiau

Skalbimo-valymo mokomosios dirbtuvės

Skalbimo-valymo mokomosios dirbtuvės skirtos Tekstilės gaminių priežiūros darbuotojo programos mokiniams. Mokiniai šioje mokymo bazėje turi galimybę susipažinti su moderniausia rūbų priežiūros technika, išmokti skalbti, cheminiu būdu valyti viršutinius rūbus, patalynę, staltieses, pagalves su antklodėmis, odos gaminius ir kailius. Mokymo bazėje teikiamos visos skalbimo-valymo paslaugos.

Kontaktai

Tel: +370 37242634

El. paštas:

Plačiau

Praktinio mokymo bazė „Kalbantys sodai”

„KALBANTYS SODAI“  – unikaliame gamtos kampelyje Pervalkoje, įsikūrusi Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro praktinio mokymo bazė. Čia rengiami įvairūs mokymai ir seminarai poilsio paslaugų agento, floristikos, dekoratyvinio želdinimo ir aplinkos tvarkymo ir kitų programų mokiniams. Pastate įrengtas bendrabutis, kuriame gali apsistoti mokytis atvažiavę mokiniai ir mokytojai.

Kontaktai

El. paštas:

Plačiau

Žirgynas

Žirgininkystės verslo darbuotojo mokymo programos mokinių praktiniai užsiėmimai vyksta Kauno rajone, Pajiesio kelyje įsikūrusiame moderniame žirgyne.

Plačiau

Praktinio mokymo bazė

Adresas: Vytauto pr. 54, Kaunas Tel.: (8 37) 309095 Vedėja: Danielė Markelienė El. paštas: daniele.markeliene@kaupa.lt Darbo laikas: I, II, II: 8:00 – 17:00 IV: 8:00 – 17:30, V: 8:00 – 16:00

Kontaktai

Tel: (8 37) 309095

El. paštas:

Plačiau