lt en

Masažuotojas (Kaune ir Palangoje)

Priimame mokytis:

  • po 12 klasių (programos trukmė 2 metai), programos kodas P43091501;
  • turinčius 1 ar daugiau kvalifikacijų (programos trukmė 1,5 metų), programos kodas T43091501.

Galima mokytis Kaune ir Palangoje. Galimybė derinti darbą su mokslais. Prašymai mokytis pildomi LAMA BPO informacinėje sistemoje. Nuoroda į sistemą: https://lamabpo.lt/profesinis-mokymas/

Būsimo darbo specifika

Asmuo, įgijęs masažuotojo kvalifikaciją, galės teikti paslaugas privačiose ir valstybinėse įstaigose individualiai arba ligoninėse, sanatorijose, reabilitacijos klinikose, sveikatingumo ir sporto centruose, grožio salonuose. Masažuotojo profesijai reikalingi gebėjimai ir asmeneninės savybės: kruopštumas, kantrybė, atidumas, darbštumas, gebėjimas bendrauti, emocinė pusiausvyra, fizinė ištvermė ir pagarba klientui.

Kvalifikaciją sudarančioms kompetencijoms įgyti skirti moduliai:

„Kliento fizinės ir emocinės būklės vertinimas“ – išmoksite vertinti kūno anatominę, fiziologinę ir emocinę būklę, atsižvelgiant į kliento amžių, lytį ir patologinius pokyčius. Mokėsite atpažinti gyvybei pavojingas būkles, įvertinti ir tinkamai reaguoti; bendrauti ir bendradarbiauti su klientais, sveikatos priežiūros ir kitų įstaigų specialistais.

„Klasikinio ir segmentinio masažo atlikimas“ – išmoksite sudaryti klasikinio ir segmentinio masažo procedūros veiksmų planą; taikyti klasikinio ir segmentinio masažo būdus bei atlikti klasikinį ir segmentinį masažą.

„Gydomojo masažo atlikimas“ – išmoksite sudaryti gydomojo masažo procedūros veiksmų planą bei atlikti gydomąjį masažą, esant įvairioms patologijoms.

„Sportinio masažo atlikimas“ – išmoksite sudaryti sportinio masažo procedūros veiksmų planą, bei atlikti sportinį masažą.

„Įvadas į darbo rinką“ –  realioje darbo aplinkoje įsivertinsite įgytas kompetencijas. Susipažinsite su būsimo darbo specifika. Įsivertinsite asmenines integracijos į darbo rinką galimybes.

Pasirenkamieji moduliai: 

„Netradicinio masažo atlikimas“* – išmoksite sudaryti netradicinio masažo procedūros veiksmų planą, bei atlikti netradicinį masažą (šis modulis vykdomas mokantis tik pirminėje mokymo programoje).

„Kosmetinio masažo atlikimas“* – išmoksite sudaryti kosmetinio masažo procedūros veiksmų planą, bei atlikti kosmetinį masažą (šis modulis vykdomas mokantis tik pirminėje mokymo programoje).

„Kūno puoselėjimo procedūrų atlikimas“* – išmoksite sudaryti kūno puoselėjimo procedūrų veiksmų planą, bei atlikti kūno puoselėjimo procedūras (šis modulis vykdomas mokantis tik pirminėje mokymo programoje).

* Moduliai  „Netradicinio masažo atlikimas“, „Kosmetinio masažo atlikimas“ ir „Kūno puoselėjimo procedūrų atlikimas“ skirti tik pirminei mokymo programai (P43091501).

Įgytų kompetencijų vertinimas

Kompetencijų vertinimas vyksta įsisavinus (baigus) kiekvieną modulį. Baigiamąją užduotį sudaro dvi dalys: teorinė  (testas) ir praktinė.
Baigus visą modulinę programą vyksta įgytų kompetencijų vertinimas – testas ir praktinė užduotis (iš visų programos mokymosi rezultatų).

Visą masažuotojo modulinę profesinio mokymo programą galite čia.

Susidomėjote? Prašymai mokytis pildomi LAMA BPO informacinėje sistemoje: https://lamabpo.lt/profesinis-mokymas/

Išsami informacija tel. +370 626 64580.

 

Dalintis su draugais: