lt en

Sukirpėjas – konstruktorius (Kaune)

Priimame mokytis:

  • ​turinčius LTKS II-IV lygio siuvėjo ar lygiavertę kvalifikaciją arba neformaliuoju ir (arba) savaiminiu būdu įgytas siuvėjo kvalifikaciją sudarančias kompetencijas (programos trukmė 1 metai), programos kodas T43072302

Galimybė derinti darbą su mokslais. Prašymai mokytis pildomi LAMA BPO informacinėje sistemoje. Nuoroda į sistemą: https://lamabpo.lt/profesinis-mokymas/

Būsimo darbo specifika

Įgiję kvalifikaciją asmenys galės dirbti siuvimo įstaigose, siūti drabužius individualiai bei vykdyti smulkųjį siuvimo paslaugų verslą, bendrauti ir bendradarbiauti, dirbti komandoje. Asmuo gebės savarankiškai konstruoti ir sukirpti juosmeninius, moteriškus ir vyriškus petinius drabužius, automatizuotai projektuoti drabužius, konstruoti drabužius pagal užsakymus.

Kvalifikaciją sudarančioms kompetencijoms įgyti skirti moduliai:

„Juosmeninių drabužių konstravimas ir sukirpimas“ – šiame modulyje išmoksite konstruoti ir modeliuoti juosmeninius drabužius, parengti ir sukirpti juosmeninių drabužių lekalus bei taisyti juosmeninių drabužių konstrukcijos defektus.

„Moteriškų petinių drabužių konstravimas ir sukirpimas“ – išmoksite konstruoti ir modeliuoti moteriškus petinius drabužius, parengti ir sukirpti moteriškų petinių drabužių lekalus bei taisyti jų konstrukcijos defektus.

„Vyriškų petinių drabužių konstravimas ir sukirpimas“ – sužinosite kaip konstruoti ir modeliuoti vyriškus petinius drabužius, parengti ir sukirpti vyriškų petinių drabužių lekalus bei taisyti jų konstrukcijos defektus.

„Automatizuotas drabužių projektavimas“ – modulyje išmoksite piešti drabužių modelius kompiuterine piešimo programa, sudaryti drabužių konstrukcijas bei išklotines automatizuota projektavimo sistema.

„Drabužių konstravimas pagal užsakymus“– išmoksite priimti paslaugos užsakymą, parengti drabužių lekalus. Žinosite, kaip paruošti medžiagas ir sukirpti drabužių detales bei taisyti konstrukcijos defektus.

„Įvadas į darbo rinką“ –  realioje darbo aplinkoje įsivertinsite įgytas kompetencijas. Susipažinsite su būsimo darbo specifika. Įsivertinsite asmenines integracijos į darbo rinką galimybes.

Įgytų kompetencijų vertinimas

Kompetencijų vertinimas vyksta įsisavinus (baigus) kiekvieną modulį. Baigiamąją užduotį sudaro dvi dalys: teorinė  (testas) ir praktinė. Baigus visą modulinę programą vyksta Įgytų kompetencijų vertinimas – testas ir praktinė užduotis (iš visų programos mokymosi rezultatų).

Visą sukirpėjo – konstruktoriaus modulinę profesinio mokymo programą galite rasti čia.

Susidomėjote? Prašymai mokytis pildomi LAMA BPO informacinėje sistemoje: https://lamabpo.lt/profesinis-mokymas/

Išsami informacija tel. +370 626 64580.

Dalintis su draugais: