Masažuotojų profesinės kvalifikacijos tobulinimas

Reikalingos stažuotės trukmė priklauso nuo laikotarpio, kai per pastaruosius 5 metus nesiversta atitinkama asmens sveikatos priežiūros veikla: 

  • jei tai buvo 24-36 mėnesiai – reikalinga 18 val. stažuotė;

  • jei tai buvo 37-48 mėnesiai – reikalinga 36 val. stažuotė;

  • jei tai buvo 49 ir daugiau mėnesių – reikalinga 60 val. stažuotė.

     

18 val. stažuotė

Masažas įvairių traumų, ligų ir negalių atvejais.  Gilinamasi į masažų atlikimą esant vidaus ir nervų bei atramos ir judėjimo aparato ligoms.

 

36 val. stažuotė

Masažas įvairių traumų, ligų ir negalių atvejais. Gilinamasi į masažų atlikimą esant vidaus ir nervų bei atramos ir judėjimo aparato ligoms. Analizuojamos darbuotojų saugos ir sveikatos temos.

 

60 val.  stažuotė

Masažas įvairių traumų, ligų ir negalių atvejais. Mokomasi ir praktiškai dirbama šiomis temomis: darbuotojų sauga ir sveikata, masažo pradmenys, vidaus ir nervų ligų masažas, atramos ir judėjimo aparato ligos bei masažas.

 

72 val. stažuotė

Masažas įvairių traumų, ligų ir negalių atvejais. Profesinė medicinos etika. Infekcijų kontrolė. Mokomasi ir praktiškai dirbama šiomis temomis: darbuotojų sauga ir sveikata, masažo pradmenys, vidaus ir nervų ligų masažas, atramos ir judėjimo aparato ligos ir masažas. Privalomos temos – profesinė medicinos etika ir infekcijų kontrolė.

Kontaktai

Tel: +37062755182

El. paštas:

Dalintis su draugais: