Masažuotojų profesinės kvalifikacijos tobulinimas

Reikalingos stažuotės trukmė priklauso nuo laikotarpio, kai per pastaruosius 5 metus nesiversta atitinkama asmens sveikatos priežiūros veikla: 

  • jei tai buvo 24-36 mėnesiai – reikalinga 18 val. stažuotė;

  • jei tai buvo 37-48 mėnesiai – reikalinga 36 val. stažuotė;

  • jei tai buvo 49 ir daugiau mėnesių – reikalinga 60 val. stažuotė.

     

18 val. stažuotė – Masažas įvairių traumų, ligų ir negalių atvejais.  Gilinamasi į masažų atlikimą esant vidaus ir nervų bei atramos ir judėjimo aparato ligoms.

36 val. stažuotė – Masažas įvairių traumų, ligų ir negalių atvejais. Gilinamasi į masažų atlikimą esant vidaus ir nervų bei atramos ir judėjimo aparato ligoms. Analizuojamos darbuotojų saugos ir sveikatos temos.

60 val.  stažuotė – Masažas įvairių traumų, ligų ir negalių atvejais Mokomasi ir praktiškai dirbama šiomis temomis: darbuotojų sauga ir sveikata, masažo pradmenys, vidaus ir nervų ligų masažas, atramos ir judėjimo aparato ligos bei masažas.

72 val. stažuotė – Masažas įvairių traumų, ligų ir negalių atvejais. Profesinė medicinos etika. Infekcijų kontrolė. Mokomasi ir praktiškai dirbama šiomis temomis: darbuotojų sauga ir sveikata, masažo pradmenys, vidaus ir nervų ligų masažas, atramos ir judėjimo aparato ligos ir masažas. Privalomos temos – profesinė medicinos etika ir infekcijų kontrolė.

Kontaktai

Tel: +37062755182

El. paštas:

Dalintis su draugais: