Masažuotojų profesinės kvalifikacijos tobulinimas

Reikalingos stažuotės trukmė priklauso nuo laikotarpio, kai per pastaruosius 5 metus nesiversta atitinkama asmens sveikatos priežiūros veikla: 

  • jei tai buvo 24-36 mėnesiai – reikalinga 18 val. stažuotė;

  • jei tai buvo 37-48 mėnesiai – reikalinga 36 val. stažuotė;

  • jei tai buvo 49 ir daugiau mėnesių – reikalinga 60 val. stažuotė.

     

18 val. stažuotė – Masažas įvairių traumų, ligų ir negalių atvejais.  Gilinamasi į masažų atlikimą esant vidaus ir nervų bei atramos ir judėjimo aparato ligoms.

36 val. stažuotė – Masažas įvairių traumų, ligų ir negalių atvejais. Gilinamasi į masažų atlikimą esant vidaus ir nervų bei atramos ir judėjimo aparato ligoms. Analizuojamos darbuotojų saugos ir sveikatos temos.

60 val.  stažuotė – Masažas įvairių traumų, ligų ir negalių atvejais Mokomasi ir praktiškai dirbama šiomis temomis: darbuotojų sauga ir sveikata, masažo pradmenys, vidaus ir nervų ligų masažas, atramos ir judėjimo aparato ligos bei masažas.

72 val. stažuotė – Masažas įvairių traumų, ligų ir negalių atvejais. Profesinė medicinos etika. Infekcijų kontrolė. Mokomasi ir praktiškai dirbama šiomis temomis: darbuotojų sauga ir sveikata, masažo pradmenys, vidaus ir nervų ligų masažas, atramos ir judėjimo aparato ligos ir masažas. Privalomos temos – profesinė medicinos etika ir infekcijų kontrolė.

Alternatyvus variantas visiems masažuotojams: vietoj privalomojo tobulinimosi galima atlikti 72 val. trukmės stažuotę, svarbu tai padaryti per pastaruosius dvejus metus iki paraiškos licencijai gauti pateikimo. Šį variantą verta rinktis, jei asmuo masažuotojo diplomą gavo 37 mėn. iki paraiškos teikimo ir nedirbo ASPĮ.

Kontaktai

Tel: +37062755182

El. paštas:

Dalintis su draugais: