Organizuotas Erasmus+ projekto „Das PerLen-Konzept“ sklaidos renginys

2024 04 22

Balandžio 19 d. Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre vyko projekto „Making personal learning experiences possible and visible also in a digital way – Das PerLen-Konzept“ sklaidos renginys, kuriame dalyvavo projekto koordinatoriai iš Vokietijos, partneriai iš Lenkijos, mokytojai ir mokiniai iš Karaliaus Mindaugo PMC bei Lietuvos darbdavių ir kitų švietimo įstaigų atstovai.

Susirinkusius renginio dalyvius su projektu supažindino Nils Grützner iš Bildungscampus mokyklos ir Valstybinio mokytojų ruošimo instituto Saarland. Išsamiai PerLen konceptą pristatė jo iniciatorius ir bendrakūrėjas, profesinės Das Berufsbildungszentrum St. Ingbert mokyklos Saarland skyriaus vedėjas Dominik Bick. Jis papasakojo, kaip konceptas padeda žmonėms išsiaškinti savo stiprybes ir jų dėka atrasti tinkamą profesinį kelią. 

Sklaidos renginio metu Karaliaus Mindaugo PMC mokiniai turėjo galimybę pristatyti savo refleksijas susirinkusiems darbdaviams bei mokytojams, kurie pasidalino su mokiniais įžvalgomis ir patarimais, kas jiems galėtų padėti profesinio pasirinkimo kelyje. Projekto koordinatoriai džiaugėsi puikiu renginiu ir motyvuotais mokiniais, darbdaviai dėkojo už nuoširdžius mokinių pasidalinimus, mokiniai teigiamai įvertino PerLen koncepto naudą ir naują patirtį.

Daugiau apie projektą: APRAŠYMAS.

Dalintis su draugais: