Informacija apie nuotolinį mokymą

Mieli mokiniai,

Nuo 2020 m. gruodžio 9 d. Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras ugdymo procesą tęsia nuotoliniu būdu išnaudojant Centro virtualią mokymo/si aplinką Moodle. Tai lankstus būdas pateikti informaciją Jums palankiausiu metu ir patraukliausia forma. Karaliaus Mindaugo PMC mokytojai yra parengę kiekvienai profesijai aktualias vaizdo/garso pamokas, kurias galėsite stebėti ne tik tiesiogiai, tačiau ir bet kuriuo paros metu iki mokslo metų pabaigos ar net vėliau. 

Kiekvienos profesinio mokymo programos dėstymas nuotoliniu būdu bus vykdomas pagal naujai sudarytus tvarkaraščius. Kviečiame nuolat sekti informaciją, tikrintis el. paštus, kuriais su Jumis susisieks grupių vadovai, auklėtojai, mokytojai.

Mokymasis nuotoliniu būdu internetu galimas tiek naudojantis išmaniuoju telefonu, planšete, tiek nešiojamuoju arba stacionariu kompiuteriu. Į mobiliuosius įrenginius rekomenduojame įsidiegti Moodle programėlę, kurios pagalba mokymo medžiagą bei užduotis pasieksite greičiau. 

Mokiniams kurie gyveno centro bendrabutyje raginame esant galimybei tęsti mokymo procesą nuotoliniu būdu iš namų. Gyventojai, negalintys likti namuose dėl svarbių priežasčių, turi pateikti motyvuotą prašymą bendrabučio valdytojai e. paštu dalia.petrauskiene@kaupa.lt. Detali informacija ir prašymo forma pateikta nuorodoje www.kaupa.lt/bendrabutis

Tinkamos priemonės nuotoliniam mokymuisi:

Jungtis prie sistemų internetu, kuriomis vykdomas nuotolinis mokymas, galima naudojantis bet kokios operacinės sistemos išmaniuoju telefonu ar planšete, bet kokios operacinės sistemos nešiojamuoju ar stacionariu kompiuteriu.

Jungiantis prie Moodle sistemos išmaniuoju telefonu ar planšete rekomenduojame naudoti mobilią aplikaciją (programėlę), kurią galite parsisiųsti iš Google Play (Android OS įrenginiams) ar AppStore (iOS įrenginiams).

Bendravimui tarpusavyje, konsultuotis su mokytojais vaizdo ar garso skambučiais rekomenduojame naudoti aplikaciją (programėlę), Microsoft Teams, kurią galite parsisiųsti iš Google Play (Android OS įrenginiams), AppStore (iOS įrenginiams), Windows OS kompiuteriams. Aplikacija pasiekiama ir Online adresu www.teams.kaupa.lt. Programa veikia Skype/Viber/Messenger programų principu, prisijungimui naudojami Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro asmeniniai mokinių/darbuotojų vartotojai.

Nuotoliniam darbui ir mokymui naudojamos mūsų centro sistemos:

Informacija techniniais klausimais teikiama el. paštu:

it@kaupa.lt

Techninei pagalbai skirtos priemonės:

www.kaupa.lt/pagalba

Modulinės programos OneDrive aplinkoje:

Modulinės programos

Vadovėliai programos OneDrive aplinkoje:

Vadovėliai

Mokomųjų elektroninių šaltinių sąrašas:

Skaitmeninės priemonės nuotoliniam mokymu