Paramedikų profesinės kvalifikacijos tobulinimas

Reikalingos stažuotės trukmė priklauso nuo laikotarpio, kai per pastaruosius 5 metus nesiversta atitinkama asmens sveikatos priežiūros veikla: 

  • jei tai buvo 24-36 mėnesiai – reikalinga 18 val. stažuotė;

  • jei tai buvo 37-48 mėnesiai – reikalinga 36 val. stažuotė;

  • jei tai buvo 49 ir daugiau mėnesių – reikalinga 60 val. stažuotė.

18 val. stažuotė

Būtinosios  medicinos pagalbos teikimas. Paciento traumų ir ūmių būklių atpažinimas bei būtinos pagalbos teikimas.

 

36 val. stažuotė

Būtinosios  medicinos pagalbos teikimas. Žmogaus kūno kompozicijos vertinimas. Bendravimas ir bendradarbiavimas su pacientais ir jų šeimos nariais. Ūmios paciento būklės atpažinimas ir būtinosios pagalbos teikimas įvairių būklių atvejais.  

 

60 val. stažuotė

Būtinosios  medicinos pagalbos teikimas. Žmogaus kūno kompozicijos vertinimas. Bendravimas ir bendradarbiavimas su pacientais ir jų šeimos nariais. Ūmios paciento būklės atpažinimas ir būtinosios pagalbos teikimas įvairių būklių atvejais.  Sveikatos sutrikimų profilaktikos priemonių taikymas. 

 

72 val. stažuotė

Būtinosios  medicinos pagalbos teikimas. Žmogaus kūno kompozicijos vertinimas. Bendravimas ir bendradarbiavimas su pacientais ir jų šeimos nariais. Ūmios paciento būklės atpažinimas ir būtinosios pagalbos teikimas įvairių būklių atvejais. Sveikatos sutrikimų profilaktikos priemonių taikymas.  Profesinė medicinos etika. Infekcijų kontrolė.  Privalomos temos – profesinė medicinos etika ir infekcijų kontrolė.

Kontaktai

Tel: +37062755182

El. paštas:

Dalintis su draugais: