Programa Planas „Naujos kartos Lietuva“
Projekto pavadinimas Pirminio profesinio mokymo programų modulių įgyvendinimas
Projekto numeris 10-023-T-0001
Projekto vykdytojas Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras
Projekto trukmė 2020 m. rugsėjo 1 d. – 2024 m. birželio 30 d.
Projekto tikslas ir planuojami rezultatai

Projekto tikslas – Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre įgyvendinti profesinio mokymo modulius, kurie sudarytų sąlygas ugdyti ir gerinti skaitmenines bei į žaliąją pertvarką orientuotas kompetencijas, taip prisidedant prie bendrų šalies skaitmenizacijos ir žaliosios ekonomikos plėtros tikslų.

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras savo veikloje didelį dėmesį skiria rinkos poreikius atitinkančių specialistų rengimui. Šiuo metu esminės kompetencijos, kurios itin reikalingos darbo rinkai ir kuria jaunųjų profesionalų konkurencingumą yra skaitmeninės kompetencijos bei kompetencijos orientuotos į žaliąją pertvarką.

Todėl projekto veiklos įgyvendinimo metu pagal profesinio ugdymo programų modulius mokysis pagrindinio ir vidurinio ugdymo programų mokiniai. Pastarieji bus mokomi pagal šukuosenų modeliavimo, makiažo atlikimo bei šukuosenų formavimo profesinio mokymo modulius. Jų metu bus siekiama ugdyti ne tik profesines, bet ir skaitmenines bei žaliajai pertvarkai reikalingas kompetencijas.

Projektas finansuojamas Europos Sąjungos lėšomis (https://esinvesticijos.lt/).

Projekto biudžetas 52002 Eur