lt en

PERFECT MATCH: COVID-19 pandemijos iššūkių sprendimas ir profesinio mokymo paslaugų teikėjų ir įmonių bendradarbiavimo skatinimas

Programa Erasmus+, Strateginė partnerystė
Projekto pavadinimas PERFECT MATCH: COVID-19 pandemijos iššūkių sprendimas ir profesinio mokymo paslaugų teikėjų ir įmonių bendradarbiavimo skatinimas, siekiant inovatyvių tarptautinių darbo vietoje mokymosi galimybių
Akronimas PERFECT MATCH
Projekto numeris 2020-1-FR01-KA226-VET-09501
Projekto vykdytojas IRFA APISUP, Prancūzija
Projekto partneriai Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras, Lietuva
Staatliches Berufsschulzentrum „Heinrich Ehrhardt“ Eisenach, Vokietija
Centro Formativo Provinciale G. Zanardelli, Italija
Berufsschule Linz 7, Austrija
EUROPEAN PLACEMENT NETWORK, Jungtinė Karalystė
Projekto trukmė 2021 m. liepa – 2023 m. birželis, 24 mėnesiai
Projekto tikslas ir planuojami rezultatai Projekto tikslas – paskatinti įmones priimti praktikantus į įvairaus pobūdžio praktiką (virtualią, mišrią), ypatingai esant neapibrėžtoms ir kintančioms sąlygoms dėl COVID19 pandemijos, sukuriant reikalingus skaitmeninius įrankius tokių praktikų vykdymui.
Pagrindiniai rezultatai, kurių bus siekiama įgyvendinant projektą:
1. Nuotolinė metodinė medžiaga, skirta skaitmeninių įgūdžių ugdymui. Medžiaga skirta mokiniams/praktikantams, besimokantiems darbo vietoje fiziniu, virtualiu ar mišriu būdu tikimąsi tobulins mokinių gebėjimą sąmoningai ir efektyviai naudotis skaitmeniniais įrankiais prieš/mokymosi metu/ar po mokymosi darbo vietoje.
2. Skaitmeninė marketingo medžiaga mokymosi darbo vietoje komunikacijai (COVID19 sąlygomis). Medžiaga skirta profesinio mokymo vykdytojams, kurie savo mokiniams siūlo mokymosi darbo vietoje užsienio šalyse galimybę. Ši marketingo medžiaga palengvins profesinio mokymo vykdytojų bendradarbiavimą su įmonėmis užsienyje, motyvuojant darbdavius priimti praktikantus, parodant jų vertę, ir skirtingus mokymosi darbo vietoje metodus – virtualų ir mišrų.
3. Internetinė platforma – įmonių ir praktikantų duomenų bazė – skirta palengvinti mokymosi darbo vietoje galimybes COVID19 kontekste. Šis inovatyvus ir vartotojų patogus skaitmeninis įrankis leis nuotoliniu būdu derinti praktikantų ir įmonių poreikius siekiant užtikrinti tarptautinį mokymąsi darbo vietoje.
Projekto biudžetas 229 216.00 EUR