Socialinis pedagogas

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro mokiniai ištisus mokslo metus gali kreiptis socialinės pagalbos, kai patiria emocinius sunkumus, kamuoja slegiančios mintys, atsiranda nesutarimų ir įvairių sunkumų.

Jeigu nerimaujate dėl savo psichologinės savijautos, ar norite tiesiog pasikalbėti, kviečiame registruotis individualiam susitikimui su Karaliaus Mindaugo PMC socialine pedagoge Nijole Dinapiene tel. 8 682 39067 arba el. paštu: nijole.dinapiene@kaupa.lt. Nuo 2020 m. birželio 1 d. pradedamos teikti kontaktinės pagalbos mokiniui konsultacijos. Tai reiškia, kad iš anksto užsiregistravus, suplanuosite savo apsilankymą ir bus užtikrintas maksimalus saugumas.

Laikomasi Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro-valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020 m. gegužės 11 d. sprendimo Nr. V – 1118 „Dėl COVID- 19 ligos (koronaviruso infekcijos) valdymo priemonių valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų valstybės ir savivaldybių valdymo įmonių darbo vietoms“ nuostatų.