Renginyje „Karjeros dienos 2023“ – įmonių mugė, mokinių kontaktai su darbdaviais ir naudingi pranešimai

2023 04 27

Balandžio 27 d. Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre vyko didžiulio mokinių ir įmonių susidomėjimo sulaukęs renginys „Karjeros dienos 2023“. Jo tikslas – padėti mokiniams ir absolventams sėkmingai įžengti į darbo rinką, užmegzti kontaktus su darbdaviais, o įmonių atstovams – rasti darbuotojus, praktikantus ir partnerius savo organizacijai.

Susirinkusius dalyvius pasveikino Karaliaus Mindaugo PMC direktorė Nora Pileičikienė ir linkėjo, kad renginys taptų kasmetiniu bei džiugintų sėkmingais rezultatais. Anot vadovės, sveikatos ir socialinės gerovės, grožio bei verslo krypčių profesijos yra paklausios darbo rinkoje ir atveria puikias galimybes absolventams susirasti darbą arba pradėti kurti savo verslą. Daugiau nei 20 įmonių renginyje „Karjeros dienos 2023“ kvietė mokinius užmegzti bendradarbiavimą ir siūlė įvairias profesinės karjeros perspektyvas.

Informaciją mokiniams apie individualią veiklą teikė Valstybinės mokesčių inspekcijos atstovai, su darbo rinkos tendencijomis ir pasiruošimo jai galimybėmis supažindino Užimtumo tarnyba, naudingais patarimais apie įvaizdžio formavimą Instagram pasidalino „Insta Akademija“. Renginyje netrūko ir motyvuojančių bei įkvepiančių pranešimų. Darbuotojo sėkmės istorija pasidalino Birštono sanatorija „Versmė“, apie apsaugos darbuotojo darbo dieną papasakojo UAB „Ekskomisarų biuras“ atstovas, o „Hairsera“ vadybininkas atskleidė, kaip prekės ženklo atstovavimas gali padėti užsidirbti ir kurti savo auditoriją. Praktiškai naudingais patarimais apie socialinės priežiūros – pagalbos į namus ir dienos globos paslaugų teikimą pasidalino VšĮ „Nacionalinis socialinės integracijos institutas“, o išmokti išmintingai valdyti finansus kvietė UAB „Life Capital“.

Dėkojame renginyje dalyvavusioms įmonėms  – „Ekskomisarų biuras“, VšĮ ,,Gerumo rankos“, „InMedica“, VšĮ „Kauno hospiso namai“, „KIKA GROUP“, VšĮ „Nacionalinis socialinės integracijos institutas“, VšĮ „Ramučių globos namai“, AB Birštono sanatorija „Versmė“, iniciatyva „Niekieno vaikai“, „Vytautas Mineral SPA“, VšĮ „Ištiesk pagalbos ranką“, LSMU Kauno ligoninė,  UAB „Audrineta“, „digiklasė“, „Prolaitas“, „UAB Elresa/Reklamos namai“, MB „Želdynų projektai“, instamokymai.lt.

Už įsteigtus prizus, dovanotas paslaugas ir dalyvavimą įmonių mugėje dėkojame renginio rėmėjams – „Hairsera“ , „URBAN ZEN, www.lifecapital.lt, „Jūsų spurtas“.

Daugiau informacijos apie įmones ir jų siūlomas galimybes galite rasti:  https://www.kaupa.lt/karjeros-dienos. Renginį organizavo Karaliaus Mindaugo PMC karjeros specialistai. 

 

Dalintis su draugais: