Karjeros dienos 2023

RENGINIO PROGRAMA

„Karjeros dienos 2023“ ATMINTINĖ 

„Karjeros dienos 2023“ rėmėjai

Hairsera

www.hairsera.lt

 

„Hairsera“ – grožio prekių parduotuvė profesionalams, kurios asortimente rasite visą reikiamą įrangą ir priemones grožio meistrams. „Hairsera“ atstovauja prekinius ženklus „Upgrade“, „Labor PRO“, „Gordon“, plaukų priežiūros produkciją „Tahe“ ir „Biacre“.  „Hairsera“ savo veiklą pradėjo vystydama plaukų priauginimo paslaugą, todėl  prekiauja  plaukų sruoguomis, tresais, kasomis bei priemonėmis plaukų priauginimo meistrams. Šiuo metu parduotuvės tiksluose – naujo grožio salono atidarymas.

Ką mes siūlome?
– Darbo vietą grožio specialistams
– Glaudų bendradarbiavimą pardavimuose ir komunikacijoje, siūlant galimybę papildomai užsidirbti

Ko mes ieškome?
– Grožio specialistų naujam Hairsera salonui.
– Grožio specialistų, norinčių atstovauti prekinius ženklus.

Kontaktai
Hairsera vadybininkas Kristupas Gružas
kristupas@hairsera.lt
+370 603 09056

URBAN ZEN mobilus sveikatinimas

www.urbanzen.lt

URBAN ZEN mobilus sveikatinimas –  tai 15 min. pečių juostos, nugaros, plaštakų bei galvos masažas, pasitelkiant mobilias, kompaktiškas masažo kėdes bei profesionalius specialistus. Paslauga atliekama be aliejų ir per drabužius.
Masažo metu naudojamas unikalus klasikinio, shiatsu bei emocinio masažo technikų kompleksas. Seanso metu didžiausias dėmesys skiriamas pečių juostos bei nugaros specifiniams taškams – trigeriams. Taip pat išjudinami galvos bei ausų biologiškai aktyvūs taškai, išmasažuojama darbinė plaštakos zona.

Ką mes siūlome?
– Biuro masažas. Pritaikant unikalų masažo technikų rinkinį, siekiama darbo ir poilsio balanso, energizuojančio/atpalaiduojančio poveikio bei produktyvumo proveržio.
– Sveikatinimas konferencijose ir seminaruose. Trumpas, bet labai efektyvus masažo seansas nuteikia energingai ir pozityviai. Per prezentacijų pertraukas ar visos konferencijos metu sveikatinimo paslauga atgaivina dalyvius, padeda lengviau įsisavinti mokymų ar reprezentacinę medžiagą.
– „Backstage“ masažas. Tai priemonė, kuri padeda pasiruošti tvirtai žengti į sceną, kad šypsotųsi ne tik veidas, bet ir visas kūnas spinduliuotų energiją bei entuziazmą, o transliuojama informacija pavergtų auditoriją.
– Staigmena pramoginiuose renginiuose.  Seansai suteikia išskirtinį dėmesį, puikią atmosferą, atpalaiduoja bei nustebina komandos narius.
– Pramoga asmeninėse šventėse. Mobili paslauga puiki staigmena artimojo, kolegos, partnerio  asmeniniam dėmesiui.

Ko mes ieškome?
Potencialių įmonių, kuriose galėtume teikti savo paslaugas bei drąsių, kūrybiškų, ryžtingų, talentingų, iniciatyvių masažuotojų įsijungti į mūsų veiklą.

Kontaktai
hello@urbanzen.lt
+370 60225165 Justina, +37

061204721 Agnė

Life Capital

www.lifecapital.lt

 

Teikiame profesionalias konsultacijas įvairiomis finansų temomis. Konsultuojame apie biudžeto planavimą, privačius pensijų fondus, gyvybės draudimą, ne gyvybės draudimą, kaupimą darbuotojų ateičiai, taupymą vaiko ateičiai, būsto paskolas ir subsidijas, taupymą bei investavimą (apimant investavimą į kriptovaliutas, tarpusavio skolinimo platformas, akcijų rinkas ir kt.) 

Ką mes siūlome?
Galimybė dirbti profesionalų komandoje, karjeros galimybės, motyvuojantis atlyginimas ir palaikanti darbo aplinka. Taip pat siūlome galimybę dirbti ir nuotoliniu būdu.

Ko mes ieškome?
Ambicingų ir atsakingų žmonių orientuotų į rezultatą

Kontaktai
juliana.agnuone@lifecapital.lt
+37061820076

Jūsų spurtas

www.jususpurtas.lt

 

Ką mes siūlome?
– Glaudų bendradarbiavimą pardavimuose ir komunikacijoje, siūlant galimybę papildomai užsidirbti

Ką mes siūlome? 
Atsitikus draudžiamajam įvykiui, mes visada būsime šalia pasirengę Jums pagelbėti. 

Kontaktai
vaida.bernadisiene@jususpurtas.lt 

 

„Karjeros dienos 2023“ dalyviai

Ekskomisarų biuras

www.ekskomisaru-biuras.lt

„Ekskomisarų biuras“ yra pirmoji ir didžiausia saugos tarnyba Lietuvoje, įkurta 1994 m., teikianti visas saugos paslaugas. Ilgametė mūsų patirtis bei pažangiausių technologijų naudojimas leidžia užtikrinti aukščiausios kokybės paslaugas. Saugumą mums patikėjo gyventojai iš visos Lietuvos, didžioji dalis prekybos ir verslo centrų, rūpinamės Lietuvos bei užsienio žvaigždžių ramybe, užtikriname sklandžią didžiausių renginių eigą. 

MISIJA – teikti kompleksines, profesionalias saugos paslaugas, naudojant pažangias technologijas.
TIKSLAS – saugus klientas, jo turtas ir verslas.
VIZIJA – siekiame būti saugos paslaugų rinkos lyderiu, teikti kokybiškas, visus klientų lūkesčius atitinkančias paslaugas bei puoselėti geriausias klientų aptarnavimo tradicijas. 

Ką mes siūlome?
Darbą apsaugos darbuotojams 

Ko mes ieškome?
Saugos tarnyba „Ekskomisarų biuras“ nuolat ieško profesionalių bei motyvuotų specialistų. Žinome, jog stipriausia mūsų pusė – patikima ir visuomet pasiruošusi komanda. Nuolat susiduriame su naujais iššūkiais, todėl jei Jūs žinote savo stipriąsias puses, o silpnybes norite tik tobulinti – mums pakeliui. Jei esate ambicingi ir pasižymite atsakomybe – saugos tarnyba „Ekskomisarų biuras“ laukia Jūsų kandidatūros. 

Kontaktai
kaunas@ekskomisarai.lt 
837220476
8 618 765 83 

Gerumo rankos

www.gerumorankos.eu

VšĮ ,,Gerumo rankos“ Atviro Jaunimo Centro veiklos principu dešimtus  metus veikianti organizacija. Veikiame kurdami kokybišką laisvalaikį, skatindami jaunuolius tobulinti savo turimus ir naujus socialinius įgūdžius. Padedam jaunuoliams atrasti save per savanorišką veiklą bei mokome jaunuolius vadovautis vertybe „Gera daryti gera“! Atvirame jaunimo centre organizuojamas neformalaus ugdymo švietimas: prevenciniai renginiai, darbo simuliacijos, lytinio švietimo pamokos, edukacijos, pažintinės išvykos, žygiai, vaikų ir jaunimo stovyklos, socialinės akcijos, seminarai ir kt. Mūsų tikslas – padėti vaikams ir jaunimui bei jų artimiesiems atrasti (susikurti) vertybinį pagrindą, kuriuo remiantis jaunuoliai galėtų priimti kasdienius gyvenimo pasirinkimus. Siekdami šio tikslo išsikeliame sau uždavinius:
Sukurti jauniems žmonėms palankią ir saugią aplinką be psichoaktyvių medžiagų, smurto ir patyčių.
Motyvuoti, konsultuoti ir informuoti jaunuolius apie jauno žmogaus galimybes: profesijos pasirinkimo, darbo klausimais, pagalba įsidarbinti ir/arba grįžti į švietimo sistemą ir t.t.
Rengti nemokamas stovyklas  ir užsiėmimus, skirtus vertybių, socialinių ir gyvenimo įgūdžių ugdymui.
Įtraukti jaunuolius į visuomenei naudingas veiklas, stiprinti jaunuolių socialines, komunikacijos bei akademines kompetencijas.
Pagalba pažįstant save.
Didinti organizacijos ir jos veiklų žinomumą bei pasiekiamumą jaunimo (14-29 m.) tarpe.
Taip pat didelį dėmesį skiriame jaunuoliams, turintiems problemų su teisėsauga ar išėjusiais iš įkalinimo įstaigos.
Bendradarbiaujame su vietos pareigūnais.
Esame pirmieji Lietuvoje, kurie įgyvendinome idėją, surengti stovyklą pačioje įkalinimo įstaigoje. ( https://youtu.be/EwsQOv-Rs3A ).
Teikiame individualias konsultacijas įdarbinimo klausimais ( turime keletą kompanijų, pvz., FH Entreprenør AS, su kuriomis bendradarbiaujame). Taip pat padedame susitvarkyti antstolius ir pan. 

Ką mes siūlome?
Dalyvavimą įdomiose veiklose, kurios padeda tobulinti turimus socialinius įgūdžius bei įgyti naujų. Galimybę atlikti savanorišką veiklą, kuri įprasmina laisvalaikį ir leidžia patobulėti įvairiose srityse. Kokybišką laisvalaikį, kuris suteikia galimybę atrasti save, susirasti naujų pažinčių ir kt. Praktiką, kurioje yra suteikiama galimybę kūrybiškai ir laisvai atlikti užduotis bei kitu kampu atrasti savo stiprybes, galimybes ir kt. Taip pat siekiame pasiūlyti kokybiškas, profesionalias paslaugas jaunimui ir vaikams.  

Ko mes ieškome?
Ieškome partnerių, rėmėjų, kurie norėtų kartu organizuoti jaunimui neformalaus ugdymo renginius. Taip pat ieškome savanorių, praktikantų, kurie norėtų susipažinti su atviro jaunimo centro VšĮ „Gerumo rankos“  veiklomis, organizacijos struktūra, jaunuoliais. 

Šiuo metu ieškome praktikantų iš šių sričių: marketingo, socialinio darbo, psichologijos, teologijos, jaunimo politikos. 

Kontaktai
Linkuvos g. 58, Kaunas 
info@gerumorankos.eu/ gerumorankos5@gmail.com
+37069490633 

InMedica

www.inmedica.lt

81 klinikos tinklą įvairiuose šalies miestuose valdanti „InMedica“ grupė yra didžiausias privačios medicinos paslaugų teikėjas Lietuvoje. „InMedica“ teikia diagnostikos, ambulatorinio gydymo, chirurgijos, odontologijos ir kitas medicinines paslaugas. „InMedica“ grupę sudaro 63 šeimos medicinos centrai, 6 plataus profilio, 7 specializuotos, 5 „walk-in“ formato klinikos ir 3 laboratorijos. 

„InMedica“ grupėje dirba daugiau kaip 2 900 darbuotojų, sveikatos priežiūros paslaugos teikiamos daugiau nei 270 tūkst. registruotų pacientų. 

Ką mes siūlome?
– galimybę dirbti viename didžiausių Lietuvoje privačių klinikų tinkle
galimybę dirbti lanksčiu darbo grafiku
motyvuojančią atlyginimo sistemą
profesionalių kolegų pagalbą
darbuotojams organizuojame kvalifikacijos kėlimo mokymus
iniciatyvas, palaikančias gerą atmosferą
papildomą gerovės ir naudų paketą, specialias nuolaidas darbuotojams. 

Ko mes ieškome?
Masažuotojų, slaugytojų padėjėjų, socialinio darbuotojo padėjėjų. 

Kontaktai
personalas@inmedica.lt 

Kauno hospiso namai

www.kaunohospisas.lt

VšĮ “Kauno hospiso namai” - medicininė įstaiga, turinti licenciją ir jau 8 metus teikianti NEMOKAMAS PALIATYVIOS pagalbos paslaugas sunkiai sergantiems nebepagydoma liga mirštantiems pacientams ir jų artimiesiems jų pačių namuose Kaune ir Kauno rajone.
Kauno Hospiso unikalumas – tai kokybiškas ir ORUS nebepagydomo žmogaus GYVENIMAS namuose, NORŲ pildymas, aktyvumas iki paskutinės akimirkos bei RAMYBĖ ir KOMFORTAS.
Pacientams teikiamos medicininės, socialinės, dvasinės, psichologinės, juridinės paslaugos. Kiekvienam individualiai, atsižvelgiant į to žmogaus ligą bei socialinę aplinką.
Į pacientų namus nešame Viltį, Pagarbą, Orumą, Kokybišką gyvenimo patirtį paskutinėje ir SVARBIAUSIOJE Jų gyvenimo kelionėje.
Hospiso komandoje dirba 16 darbuotojų: 2 gydytojai, 3 bendrosios praktikos slaugytojos, slaugytojos padėjėja, socialinis darbuotojas, socialinio darbuotojo asistentė, medicinos psichologas, 2 kineziterapeutės, dvasinė asistentė, savanorių koordinatorė, savanorių psichologė, direktorės pavaduotoja, direktorė, buhalterė ir automobilio vairuotojas. Komandoje taip pat turime virš 130 įvairių sričių specialistų savanorių. 

Ką mes siūlome?
Praktikos vietas specialistams: Slaugytojų padėjėjams, socialinio darbuotojo padėjėjams.
Savanorystės galimybes – GROŽIO krypties, Sveikatos ir socialinės gerovės krypties, Verslo krypties specialistams.
Taip siūlome bendradarbiavimo galimybes, renginius, akcijas. 

Kontaktai

VŠĮ “Kauno hospiso namai” 

tel. nr. 869440099 

email: info@kaunohospisas.lt 

www.kaunohospisas.lt 

FB: VŠĮ “Kauno hospiso namai” 

KIKA GROUP

www.kika.lt

KIKA GROUP – sparčiai auganti, 31 metų lyderiaujančias pozicijas užimanti įmonių grupė, kurią sudaro:
– KIKA LT – įmonė, valdanti mažmeninės prekybos tinklą KIKA Lietuvoje ir Estijoje bei didmeninę prekybą Lietuvoje.
– AKVATERA – specializuota naminių gyvūnų pašarų gamykla, eksportuojanti savo produkciją į daugiau nei 60 pasaulio šalių.
– TAURO KENNEL – šunų veislynas, skinantis laurus pasaulinėse parodose.
– TAURO GROOMING ACADEMY – aukščiausios klasės augintinių SPA salonas ir mokymų akademija.
– KIKA USA LLC – įmonių grupės padalinys Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Šiandien įmonių grupėje dirba 700 darbuotojų, kuriuos vienija bendros vertybės: kokybė, efektyvus rezultatyvumas, profesionalumas, novatoriškumas, komandinis darbas.
Jeigu Jums artimos mūsų vertybės, norite tobulėti ir būti socialiai atsakingos įmonės dalimi – prisijunkite prie mūsų!

Ką mes siūlome?
Siūlome praktikos, pameistrystės bei darbo vietas visoje įmonių grupėje.

Ko mes ieškome?
– Šunų veisyklos prižiūrėtojas
– Gyvūnų kirpėjas
– Gyvūnų kirpėjo asistentas
– Pardavėjas -konsultantas

Kontaktai
Dėl darbo Tauro Kennel veislyne – Jovita 869196904
Dėl darbo KIKA parduotuvėse – Irma 868139247

Nacionalinis socialinės integracijos institutas

www.senjoro.lt

Esame Viešoji įstaiga Nacionalinis socialinės integracijos institutas. Teikiame pagalbos į namus ir dienos globos paslaugas senjorams jų namuose. Mūsų darbuotojų komanda ne tik padeda senjorams namų ruošoje, bet ir kasdien su senjoru vadovaujasi 8 pozityvios senatvės žingsnių metodika. Drauge mankštinasi, įsitraukia į kultūrinį gyvenimą, skiria dėmesio senjoro išvaizdos puoselėjimui, atranda naujus hobius, kartu lankosi gydymo įstaigose ir parduotuvėse, išbando sveikesnius receptus bei kuria jaukesnę aplinką namuose. Senjorai džiaugiasi savo pozityvia senatve – tai mūsų tikslas, kurio atsakingai siekiame. Taip gimė ir SENJORO misija – užtikrinti socialinių paslaugų į namus kokybę ir prieinamumą, kartu kuriant socialines inovacijas Lietuvoje. Tikime, kad taip galėsime sugriauti įsisenėjusį stereotipą, kad kasdienybė vyresniame amžiuje yra liūdnai monotoniška, lydima vienišumo jausmo ir įvairių negalavimų. Mes kuriame naują senjorų realybę – pilną gerų emocijų, naujų hobių ir nuoširdaus bendravimo su neabejingais profesionalais–draugais.

Ką mes siūlome?
Siūlome daugiau sužinoti apie mūsų teikiamas paslaugas, užmegzti karjeros keliui naudingus ryšius, atrasti pas mus savanorystės, praktikos bei darbo galimybes. Mūsų komanda nesustoja augti!

Ko mes ieškome?
Ieškome žmonių, kurie kupini energijos, nuoširdumo ir nori prisidėti prie gražesnės ir pozityvesnės senatvės kūrimo visoje Lietuvoje. Nori savanoriauti, atlikti praktiką ar dirbti- mielai kviečiame jungtis prie mūsų komandos.

Kontaktai
Tel. + 370 656 04988, el. paštas kaunas@senjoro.lt

Ramučių globos namai

www.ramuciuglobosnamai.lt

VšĮ Ramučių globos namuose teikiama ilgalaikė /trumpalaikė socialinė globa. Padedame senyvo amžiaus ir suaugusiems asmenims su negalia palaikyti ir ugdyti kasdieninius  gyvenimo įgūdžius,  stiprinti  savarankiškumą palaikant asmens gyvybinius poreikius, užtikrinant saugias ir jų poreikius  atitinkančias  saugias gyvenimo sąlygas. Svarbus dėmesys yra teikiamas gyventojų bendravimui, komunikavimui. 

Ką mes siūlome?
– geras darbo sąlygas, aprūpiname darbo apranga, suteikiame visas reikalingas darbui priemones
– draugišką darbo kolektyvą
– visada laiku mokamą atlyginimą, vieną arba du kartus per mėnesį pagal pageidavimą
– visas socialines garantijas
– sudarome sąlygas kelti kvalifikaciją
– galimybes užsidirbti papildomai

Ko mes ieškome?
Individualios priežiūros darbuotojo arba slaugytojo padėjėjo.  

Kontaktai
Direktorė Valentina Veskienė +370 683 05660
direktoriaus pavaduotoja socialiniams reikalams Gintarė
Žičkevičienė +370 607 12178.
 

Versmė

www.versme.com

AB Birštono sanatorija „Versmė“ yra specializuota gydymo ir poilsio įstaiga, teikianti licencijuotas stacionarines ir ambulatorines medicininės reabilitacijos, taip pat  įvairias sveikatinimo ir grožio puoselėjimo paslaugas su natūraliais gydomaisiais gamtos ištekliais, iš kurių didžiausią  dalį sudaro gydomosios atpalaiduojančios procedūros su natūraliu mineraliniu vandeniu iš žemės gelmių ir gydomuoju purvu.  Puoselėdama ir išlaidydama tradicinius, laiko patikrintus sanatorinio gydymo metodus Birštono sanatorija „Versmė“ jau 50 metų padeda žmonėms susigrąžinti sveikatą, gerą savijautą ir atgauti jėgas.  

Ką mes siūlome?
Prisijungę prie „Versmiečių“ komandos, turėsite galimybę:
pasisemti patirties ir žinių iš kvalifikuotų kolegų
sudarome puikias tobulėjimo sąlygas bei galimybes
galimybę mokytis per praktiką atliekant konkrečias užduotis. 

Ko mes ieškome?
Turėsite galimybę praktikai ar įsidarbinti šiose pozicijoje:
kosmetiko
masažuotojo
slaugytojo padėjėjo

Kontaktai
Elektroninis paštas: atranka@versme.com
Telefonas 370 679 18835
Internetinis adresas: www.versme.com 

Niekieno vaikai

www.savanoriaivaikams.lt

Iniciatyvos „Niekieno vaikai“ tikslas – kad nė vienas vaikas neliktų vienišas!
To siekiame rūpindamiesi vienišais vaikais ligoninėse bei krizių centruose. Iniciatyva vykdoma Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Palangoje.
Iniciatyvos „Niekieno vaikai“ savanoriai teikia emocinę paramą vaikams, kurie ligoninėse būna be tėvų ar kitų artimųjų.
Tokiose situacijose dažniausiai atsiduria:
– Vaikai iš vaikų globos institucijų, nes globos namai negali su sergančiu vaiku į ligoninę atsiųsti savo darbuotojo
– Vaikai iš krizinių situacijų šeimose (kai vaikai paimami iš nesaugios aplinkos).

Savanoriai būna su vienišais vaikais palatoje ir rūpinasi jais, kad suteiktų vaikams reikiamą emocinį palaikymą:
Žaidžia, ramina, migdo, nešioja, guodžia, išklauso, padrąsina, moko naujų įgūdžių, palydi į procedūras
– Savanoriai laiką su vaikais leidžia ne tik darbo metu, bet ir vakarais bei savaitgaliais, esant poreikiui – ir naktį. Konkretus budėjimo grafikas sudaromas pagal poreikį, atsižvelgiant į vaiko interesus. Visais atvejais siekiama, kad būtų kuo mažesnė savanorių kaita prie vieno vaiko tam, kad būtų užmezgamas ir išlaikomas emocinis kontaktas.

Ką mes siūlome?
Prisijungusieji prie savanorių komandos, gauna daug naudingų ir kasdienybę praturtinančių dalykų, tarp kurių:
– Prasmingai praleistas laikas reikšmingai prisidedant prie to, kad nė vienas vaikas ligoninėje neliktų vienišas
– Vaikų šypsenos ir palaikanti savanorių bendruomenė
– Asmeninis augimas įgyjant reikšmingos patirties, žinių bei kompetencijų: dalyvaujant veikloje, mokymuose, supervizijose
– Palaikymas budėjimų metu ir po jų.

Kviečiame prisijungti prie iniciatyvos „Niekieno vaikai“ savanorių komandos ir pasirūpinti, kad nė vienas vaikas neliktų vienišas. Renginio metu papasakosime apie tai, ko reikia, norint pradėti savanorystės kelią mūsų organizacijoje, kaip vyksta budėjimai ir kodėl jų metu teikiama pagalba yra tokia reikalinga vaikams. Taip pat galėsite užduoti visus Jums rūpimus klausimus.

Ko mes ieškome?
Pagrindiniai reikalavimai savanoriams yra šie:
1) Galimybė skirti savanorystei 5-7 dienas per mėnesį, savanoriaujant po 5 valandas per dieną savanoriui patogiomis dienomis ir patogiu paros metu 2) Patirtis su kūdikiais bei mažais vaikais, žinios apie jų raidą, priežiūrą, poreikius
3) Asmeninės savybės, reikalingos darbui su mažais vaikais
4) Taip pat svarbu, kad būsimi savanoriai įvertintų tikimybę užsikrėsti įvairiomis virusinėmis ligomis, kadangi budima ligoninėje, dažniausiai prie sergančių vaikų.

Kontaktai
Aistė Stankevičė Kauno savanorių koordinatorė VšĮ „Savanoriai vaikams“ Mob: 8 647 88773
Email: aiste@savanoriaivaikams.lt

Vytautas Mineral SPA

www.vytautasmineralspa.lt

Vytautas Mineral SPA –  vieninteliai Baltijos regione mineralų SPA namai įkvepiantys poilsiui, darbui, sveikatinimuisi, SPA malonumams, renginiams bei mokymams, pramogoms, kokybiškam laikui su artimaisiais ar draugais.  

Vytautas Mineral SPA tai:
– 164 išskirtinio dizaino 9 skirtingų kategorijų kambariai.
Konferencijų centras talpinantis iki 130 asm.
3 restoranai: A la carte restoranas MOON, savitarnos bei jaukus SUN Gastrobar&Lounge.
Mineralų kupina baseinų bei pirčių erdvė.
SPA ir sveikatinimo erdvė. 

Ką mes siūlome?
– Būti stiprios bei vieningos komandos nariais
Įkvepiančią darbo aplinką
Galimybę augti, tobulėti mokantis patyrusių komandos narių, vadovų, kurie yra savo srities profesionalai
Galimybę dalyvauti mokymuose bei meistriškumo konkursuose
Nemokamų viešbučio, restorano, SPA bei sveikatinimo paslaugų paketą
Papildomas individualias naudas, kurios priklauso nuo darbo rezultatų

Ko mes ieškome?
– Viešbučio administratorių
SPA ir sveikatinimo centro administratorių
Masažuotojų
Grožio terapeutų. 

Kontaktai
El. p.  personalas@spavytautas.lt
Tel. Nr. +370 614 51 541
Adresas – Karalienės Barboros al. 2, Birštonas  

Ištiesk pagalbos ranką

www.pagalbavisoslietuvosseimoms.com

Esame socialinių paslaugų ir paramos plėtros organizacija, kuri padeda sunkiai besiverčiančioms šeimoms ir vaikams visoje Lietuvoje.

Ką mes siūlome?
VšĮ „Ištiesk pagalbos ranką“ turi 3 dienos centrus: VDC „Šypsena“, VDC „Meilės lašelis“, VDC „Santara“.  Teikiame dienos socialinės globos paslaugas  įstaigoje,  akredituotos socialinės priežiūros paslaugas kliento namuose  bei dienos centre, teikiame psichosocialinės paslaugas.

Ko mes ieškome?
Mes ieškome naujų komandos narių: individualios priežiūros darbuotojų (socialinių darbuotojų padėjėjų, slaugytojų padėjėjų) dienos centre, teikiant dienos socialinės globos paslaugas. 

Kontaktai
VšĮ ”Ištiesk pagalbos ranką”
E-mail.: pagalbavls@gmail.com;
Mob. Tel. +370-633 15840
Tel. +370-37-201351 

Kauno ligoninė

www.kaunoligonine.lt
 

Pažangi ir moderni daugiaprofilinė asmens sveikatos priežiūros įstaiga, turinti nuolat augantį žmogiškąjį bei akademinį potencialą, patrauklias ir motyvuojančias darbo sąlygas darbuotojams bei teikianti visiems vienodai prieinamas kokybiškas ir savalaikes sveikatos priežiūros, ligų prevencijos ir sveikatinimo paslaugas. Ligoninė, veikianti glaudžioje sąveikoje su Lietuvos sveikatos mokslų universitetu rengiant sveikatos priežiūros specialistus, vykdant mokslinę tiriamąją veiklą bei diegiant inovacijas. 

LSMU Kauno ligoninėje teikiamos II ir III lygmens stacionarinės ir ambulatorinės asmens sveikatos priežiūros paslaugos, dirba daugiau nei 3350 darbuotojų. Ligoninė daigiau kaip1500 lovų, ikipandeminiu laikotarpiu (2019 m.) ligoninės padaliniuose hospitalizuota daugiau nei 62 000 pacientų, suteikta per 402 000 konsultacijų, atlikta 21 500 operacijų, priimta 2 870 gimdymų. 

Padalinių geografija plati: nuo Šilainiuose ir Aukštuosiuose Šančiuose įsikūrusių pagrindinių padalinių iki miesto centre daugelį dešimtmečių veikiančių P. Mažylio ir Krikščioniškųjų gimdymo namų ar V. Tumėnienės vardo Vaikų ankstyvosios raidos centro Vičiūnuose. 

Pagrindiniuose (Hipodromo g. 13 ir Josvainių g. 2) padaliniuose teikiamos ambulatorinės ir stacionarinės chirurgijos, dienos chirurgijos, terapijos, akušerijos, ginekologijos, fizinės reabilitacijos, diagnostikos paslaugos vaikams ir suaugusiesiems. 

Pacientai konsultuojami 6 poliklinikų padaliniuose: Šilainiuose esančiose Konsultacijų poliklinikoje, Odos ir venerinių ligų poliklinikoje (Josvainių g. 2) bei Vaikų konsultacinėje poliklinikoje (Baltijos g. 120), Aukštuosiuose Šančiuose esančioje Konsultacijų poliklinikoje (Hipodromo g. 13) ir jos padalinyje Garliavoje (Vytauto g. 63) bei poliklinikoje miesto centre (Laisvės al. 17). 

Ką mes siūlome?
– Galimybę dirbti Jums patogiausiame padalinyje ar labiausiai tinkančioje srityje
– Patyrusią komandą, iš kurios semsitės žinių
– Lankstų darbo grafiką
– Tobulėjimo galimybes
– Dalyvavimą kvalifikacijos kėlimo renginiuose 

Ko mes ieškome?
Slaugytojo padėjėjų. 

Kontaktai
Direktoriaus slaugai pavaduotoja Erika Jasukaitienė 867153231 

Royal SPA Residence

www.royal-spa.lt
 

4 **** Viešbutis įsikūręs nuostabioje Birštono kurorto vietoje – pačioje Nemuno kilpų regioninio parko širdyje. Unikali bioenergetinė vieta, pušimis alsuojantis oras sukuria žodžiais nenusakomą ramybę, kuri leidžia kiekvienam atitrūkti nuo kasdienio šurmulio. Čia rasite viską, tylą – kurią papildo miško ošimas, gamtos grožį – kuris čia mažai paliestas žmonių rankų ir ypatingą atmosferą – kurią sukuria Nemuno upės vingiai ir tyras oras. 

Jaukus restoranas ir baras, SPA centras, baseino, sūkurinių vonių ir pirčių kompleksas, laisvalaikio erdvė – biliardas, stalo tenisas, puikiai įrengta kino salė, žiemos sodas, bei modernus konferencijų centras. Mes siūlome puikų poilsį, jėgų ir sveikatos atgavimą, kūno ir sielos harmoniją, pilnatvės pojūtį ir visa tai – po vienu stogu tobulame gamtos prieglobstyje. 

Ką mes siūlome?
Teikiame apgyvendinimo, konferencijų organizavimo, maitinimo ir SPA paslaugas.  

Ko mes ieškome?
Ieškome žmonių, kurie norėtų prisijungti prie mūsų kolektyvo, dirbant SPA centre.  

Kontaktai
SPA centro vadovė – Sandra Limantė, tel. Nr. +370 623 15018, spaadministracija@royal-spa.lt

Audrineta

www.audrineta.lt
 

Esame UAB „Audrineta“ –  šeimos verslas, pradėtas vystyti dar 2002 m. Ilgametės patirties dėka, pažįstame kiekvieną interjero tekstilės audinį, žinome įvairius jo gamybos niuansus, lengvai suprantame klientų poreikius. Svarbiausios mūsų įmonės vertybės – savitumas ir kokybė, kuri ne tik išpildytų, bet ir pranoktų klientų lūkesčius. 

Mūsų darbuotojai – kūrybingi, išskirtiniu mąstymu ir kompetencija pasižymintys specialistai, kuriuos pelnytai galima vadinti savo srities žinovais. Vadovaudamiesi svarbiausia darbuotojų vertybe – profesionalumu, „Audrinetos“ dizaineriai ir siuvėjai kuria interjero tekstilės gaminius, harmoningai įsiliejančius į bendrą patalpos interjerą, atsižvelgdami į subtiliausius kliento poreikius. 

Teikiame aukščiausios kokybės gaminius ir  paslaugoas  nuo… iki… : 

 • itin plataus audinių asortimento; 
 • patyrusių dizainerių konsultacijos; 
 • pavyzdžių atvežimo į užsakymo vietą; 
 • užuolaidų siuvimo ir pakabinimo; 
 • kitų interjero tekstilės gaminių projektavimo ir siuvimo 

Dirbame tiek su privačiais, tiek su verslo klientais 

Ką mes siūlome?
Siūlome praktikos ir darbo vietas siuvėjoms, pagalbiniams darbuotojamsdizainerių asistentėms, tekstilės dizaineriams. Taip pat, ieškome mokinių sezoniniams darbams.

Ko mes ieškome?
Ieškome būsimų kolegųdarbuotojų mūsų įmonės siuvimo ceche. Pradžiai, kviečiame išbandyti jėgas atliekant  praktiką minėtose darbo vietose mūsų įmonės siuvykloje Kaune. 

Kontaktai
Gamybos vadovė Eimutė Janušauskienė gamyba@audrineta.lt , 8686 24748 
Pardavimų vadovė Jovita Apanavičienė; jovita@audrineta.lt, 8649 93055 

Digiklasė

www.digiklase.lt

Padedame sunkiai besimokantiems moksleiviams, užsiimdami interaktyviu mokymu realiuoju laiku po pamokų. Pageriname jų akademinius rezultatus ir padedame atrasti prasmę mokymesi. 

 • VERSLO MODELIS 
  Mėnesinė narystė (mokama už kiekvieną dalyką). 5 kartus PIGIAU nei individualus mokymas (18 Eur už mažiausiai 4 pamokas (1 mėnuo)) 

 • KAS DARO MUS UNIKALIUS? 
  1. Radome būdą, kad aukščiausio lygio mokytojai būtų prieinami visiems. 
  2. Sužinojome, kaip patraukliai ir efektyviai mokyti šimtus mokinių internete. 
  3. Sukūrėme visą mokymosi platformą, į įtraukumą orientuotą metodiką ir įrankius LIVE pamokoms. 

Ką mes siūlome?
Mėnesinė narystes arba kelių mėnesių narystes (mokama kiekvieną dalyką arba galima rinktis visus mokyklinius dalykus) ir tai siūlome 5 kartus PIGIAU nei individualus mokymas 

Kontaktai
gabriele@digiklase.lt +37069947472  

www.digiklase.lt

Gruta

Gruta

Esame auganti kraštovaizdžio įrengimo ir tvarkymo įmonė Gruta. Dirbame su įdomiais ir išskirtiniais projektais, mėgstame iššūkius ir nestandartinius sprendimus. Atliekame tokius darbus, kaip stogų želdinimas, didelių medžių ir augalų sodinimas technikos pagalba. Taip pat visus aplinkos tvarkymo ir įrengimo darbus, laistymo sistemų įrengimą. Savo komandoje turime projektuotojus ir dizainerius, kurie padeda kurti įdomius projektus, teikia jų vizualizacijas. Žinoma, kartu turime ir stiprią specialistų komandą, kurie įgyvendiną mūsų ir klientų lūkesčius. Taigi, augant įmonei ir šiltėjant orams, ieškome komandos pastiprinimo. Ieškome kraštovaizdžio specialistų turinčių bent minimalią patirtį šioje srityje arba didelį norą dirbti, mokytis ir kilti karjeros laiptais.

Pagrindiniai darbai: 

 • Sodinimo darbai
 • Aplinkos priežiūros darbai
 • Žemės darbai
 • Laistymo sistemos įrengimas

Reikalavimai: 

 • Kruopštumas.
 • Bent minimali patirtis apželdinimo srityje.
 • Gebėjimas dirbti komandoje.
 • Atsakingumas
 • Vairuotojo pažymėjimas.(Privalumas)

Ką mes siūlome?

 • Galimybę tobulėti ir augti kartu su įmone
 • Draugišką kolektyvą
 • Aprūpinimą darbo rūbais bei įrankiais.
 • Atlyginimas nuo 900,00Eur/mėn (į rankas) 
 • Vieta –  Mitkūnai, Ringaudų sen. Kauno raj.  

Kontaktai
el.paštu info@gruta.lt 
Tel. Nr. +37069914888 

Meda Project

www.ebrumenas.lt

VšĮ „Meda Project“, 12-us metus sėkmingai įgyvendina prevencines, reabilitacines ir konsultacines programas LR mastu. Tai vienos stipriausių dailės terapijų, „Ebru meno“ – tapymo ant vandens pradininkai Lietuvoje, sukūrę terapinę „EBRU“ metodologiją.

Įstaigos veikla: mokymai, dirbtuvės, organizuojami renginiai, terapijos ir kt. yra orientuoti į asmens bei šeimos emocinę, socialinę ir kūrybinę ūgtį. Kasmet įstaiga džiaugiasi tūkstančiais konsultuotų, nuo priklausomybių, skyrybų, savižudybių ar nežinomybės atitrauktų klientų!

Ką mes siūlome?
Siūlome savanorystę, praktiką ir sezoninius/trumpalaikius darbo pasiūlymus.

Ko mes ieškome?
Renginių techninio aptarnavimo, socialinių darbuotojų, organizatorių.

Kontaktai
ebrudokumentai@gmail.com, +370 (676) 88 088

Prolaitas

www.prolaitas.lt

Renginių techninis aptarnavimas, įgarsinimo ir apšvietimo paslaugos renginiams ir koncertams. Prekyba garso ir apšvietimo technika. Įgarsinimo ir apšvietimo technikos nuoma.

Ką mes siūlome?
Profesionalias renginio įgarsinimo ir pašvietimo paslaugas, Dj paslaugas, Kitas su renginių sfera susijusias paslaugas.

Ko mes ieškome?
Šviesos ir garso technikų norinčių tobulėti.

Kontaktai
Rytis Urbonavičius +37065891672 info@prolaitas.lt

Elresa/Reklamos namai

www.reklamosnamai.lt

UAB ELRESA/ REKLAMOS NAMAI – kūrybiška, ambicinga ir patikima jaunų žmonių komanda, kuriuos vienija vienas tikslas- kokybiškas klientų idėjų įgyvendinimas. 

Esame reklamos profesionalai, teikiantys visas reklamos gamybos ir marketingo paslaugas. Kartu su patyrusių savo srities specialistų komanda, reklama gyvenančia ne vieną dešimtmetį, padėsime Jums tapti išskirtiniais rinkoje. 

Ką mes siūlome?
Siūlome darbą ambicingoje, profesionalioje ir draugiškoje komandoje. Darbą, kuriame nėra monotonijos, mokymąsi ir profesinį tobulėjimą. 

Ko mes ieškome?
Ieškome drąsių, atsakingų ir pareigingų asmenybių. Šiuo metu kviečiame prisijungti prie kolektyvo reklamos gamybos specialistus bei dizainerius- maketuotojus. 

Kontaktai
www.reklamosnamai.lt 
labas@reklamosnamai.lt 
+370 676 44141 

Želdynų projektai

www.zeldynuprojektai.lt

Įmonė gyvuoja jau  10- tus metus. 

Mes kuriame modernius aplinkos projektus nuo idėjos, praktinių patarimų iki įgyvendinimo. 

Esame savo srities profesionalai, turintys 10 metų darbo patirtį, želdynų projektų rengimo vadovo atestaciją. Specialiomis programomis kuriamuose projektuose pateikiame klientui tikslius matmenis, objektų pririšimo duomenis, siūlomų dangų, dendrologinius, sklypo apšvietimo sistemų, laistymo sistemų planus, mažosios architektūros išdėstymo planus. Paruošime projektą 3D formate. Numatyta  galimybė pamatyti ir įvertinti būsimą aplinką virtualiai, kaip tai atrodys po keleto metų. 

Projektuojame želdinius, alpinariumus, dekoratyvinius baseinėlius, upelius, takelius ir įvažiavimus, apšvietimo ir laistymo sistemas. Ruošiame individualių namų, biurų, visuomeninių, gamybinių teritorijų želdinimo projektus. Profesionaliai atliekame visus želdinių priežiūros darbus, reguliarią ar vienkartinę namų, įmonių, viešųjų erdvių aplinkos priežiūrą. Konsultuojame apželdinimo, augalų priežiūros, augalų tręšimo, purškimo nuo ligų ir kenkėjų klausimais. Patariame augalų sodinimo, vejos įrengimo, laistymo ir apšvietimo sistemų įrengimo ir priežiūros klausimais. 

 Klientams pageidaujant atliekame pilną ar dalinę projektų įgyvendinimo paslaugą. 

 Taip pat atliekame privačių valdų, verslo ir visuomeninių objektų žaliųjų zonų priežiūrą ir tvarkymą. 

Ko mes ieškome?
Mus domina galimybė pritraukti jaunus darbuotojus, turinčius Dekoratyvinio želdinimo ir aplinkos tvarkymo verslo kompetencijas. 

Taip pat yra galimybė mūsų įmonėje atlikti gamybinę praktiką. 

Kontaktai
Audrius Radvilavičius 
MB „Želdynų projektai“ 
Projektų vadovas 
Tel. 861277366 
www.zeldynuprojektai.lt 

Asmeninis treneris Karolis Tankūnas / Sportgates 

 

Asmeninis treneris Karolis Tankūnas, dirbantis Sportgates klube, Kaune Aleksote.

Ką mes siūlome?
Siūlome įgauti praktinių žinių trenerio specialybėje, savanoriaujant ir padedant treneriui ruoštis asmeninėms treniruotėms ir rengti sporto programas.

Ko mes ieškome?
Ieškome žmonių, kurie nori susieti savo gyvenimą su sportu ir kurių gyvenimo būdas yra sportas bei sveikatingumas.

Kontaktai
864370632

 

INFO taškas

Karaliaus Mindaugo PMC / Karjera

www.kaupa.lt

Mes esame karjeros specialistai ir konsultantai, kurie padeda pažinti savo stiprybes, atpažinti karjeros galimybes, išsikelti tikslus ir susikurti planą, kaip jų siekti. Padedame pasiruošti darbo paieškos dokumentus, pasirengti darbo pokalbiui ar įsitvirtinimui darbo vietoje. Galime padėti pasirengti darbo ar praktikos paieškai, susidaryti veiksmų planą bei atsakyti į kitus rūpimus klausimus, susijusius su Jūsų karjeros kelio kūrimu.  

Ką mes siūlome?
Renginio metu bus galima konsultuotis gyvenimo aprašymo (CV) ir motyvacinio laiško rašymo klausimais (jeigu juos turite – peržiūrėsime ir suteiksime grįžtamąjį ryšį). 

Kaip galima gauti mūsų konsultacijas?
Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro mokiniai gali nemokamai konsultuotis įvairiais karjeros klausimais. Karjeros konsultacijai kviečiame registruotis iš anksto el. paštu.  

Kontaktai
El. paštas: ugdymas.karjerai@kaupa.lt
Karaliaus Mindaugo pr. 11, Kaunas, 217 kab. 

Karaliaus Mindaugo PMC / Erasmus+

www.kaupa.lt

„Erasmus+“ yra Europos Sąjungos rėmimo programa, suteikianti mokymosi ir tobulėjimo galimybių įvairaus amžiaus, statuso, profesijų asmenims. Pavieniai asmenys pasinaudodami programa gali įgyti tarptautinės patirties: studijuoti, kelti kompetencijas, tobulėti neformaliojo ugdymo būdu – užsienyje, tarptautinėje bendruomenėje.  

Ką mes siūlome?
Erasmus+ programa siūlo centro mokiniams atlikti nuo 2 savaičių iki 3 mėnesių, o absolventams nuo 3 iki 12 mėnesių praktiką užsienyje. Tarptautinė Erasmus+ praktika yra nemokama, t. y. mokiniui padengiamos kelionės, pragyvenimo, maitinimo, draudimo išlaidos. Galimybė išvykti praktikos į šias šalis: Ispanija, Italija, Portugalija, Prancūzija, Nyderlandai, Vokietija ir kt. 

Kas gali išvykti praktikai?
Visi pilnamečiai Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro mokiniai turi galimybę išvykti į tarptautinę Erasmus+ praktiką. 

Kontaktai
Tel: (8 37) 22 17 23
El. paštas: neringa.jaskeleviciene@kaupa.lt 
Erasmus | Kaupa.lt 

Insta AKADEMIJA

INSTA AKADEMIJA

Kristina Kratko, inst.@kristina_kratko - pirmosios Instagram mokymų akademijos “Insta akademija”, inst.@insta.academy.lt Lietuvoje įkūrėja, lektorė, mentorė. 

Apmokyta daugiau kaip 500+ mokinių.  

Insta akademijos VERTYBES: kokybė, atgalinis ryšys, paprastumas, nuoširdumas, pagalba, bendrystė. 

Ką mes siūlome?
Padedame paslaugų specialistams pritraukti klientų Instagrame su parduodančiu turiniu.
Vykdome stipriausius Instagram ir Reels mokymus gyvai ir online. 

Kontaktai
Kristina Kratko 
MB Insta Akademija direktorė 
tel. +37060680068 

info@instamokymai.lt 

Užimtumo tarnyba

www.uzt.lt

Užimtumo tarnybos tikslas – darbo ieškantiems žmonėms padėti greičiau įsidarbinti, prireikus įgyti reikiamų gebėjimų ir sėkmingai konkuruoti darbo rinkoje, o darbdaviams – rasti tinkamų darbuotojų. 

Ką mes siūlome?
– Profesinį orientavimą
– Įsidarbinimo galimybių vertinimą
– Individualias konsultacijas karjeros klausimais. 

Kontaktai
– Veiklinimo koordinatorius Edvinas Urbonas, el. p. edvinas.urbonas@uzt.lt, tel. nr. +370 658 95758 
– Karjeros konsultantė Giedrė Krasauskienė, el. p. giedre.krasauskiene@uzt.lt, tel. nr. +370 658 25 826
– Karjeros konsultantė Jurgita Lukoševičienė, el. p. jurgita.lukoseviciene@uzt.lt, tel. nr. +370 655 16330
Karjeros konsultantė Rūta Rimkutė-Barauskienė, el. p. ruta.rimkute-barauskiene@uzt.lt, tel. nr. +370 658 25565 

Valstybinė mokesčių inspekcija

www.vmi.lt/evmi

 

 

 

„Karjeros dienos 2023“ įmonių katalogas

Renginyje bus fotografuojama, filmuojama, informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.