Prasidėjo priėmimas: norintieji įgyti profesiją jau gali teikti prašymus

2024 06 03

Birželio 3 d. – rugpjūčio 5 d. vyksta pagrindinis priėmimas mokytis į Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centrą, kuris visoje šalyje garsėja praktinio mokymo bazių gausa, aktyvia lyderyste ir sutelkta profesionalų, mokytojų-praktikų komanda.

Karaliaus Mindaugo PMC galima įgyti perspektyvias grožio, sveikatos ir socialinės gerovės bei verslo krypčių profesijas. Prašymai mokytis pildomi internetu: https://lamabpo.lt/profesinis-mokymas/. Priėmimas į masažuotojo, gydomojo masažo specialisto ir pedagogo padėjėjo profesinio mokymo programas prasidės nuo birželio vidurio. Tai naujai licencijuotos ir paklausios darbo rinkoje profesijos, kurias stojantieji jau galės rinktis šio priėmimo metu.

Primename, kad teikti prašymus mokytis pagrindinio priėmimo metu gali tiek norintieji įgyti kvalifikaciją pagal visą profesinio mokymo programą, tiek ir 9–10 klasių mokiniai bei I–IV klasių gimnazistai, norintys mokytis pagal atskirus profesinio mokymo modulius. Daugiau informacijos apie siūlomus modulius Karaliaus Mindaugo PMC: https://www.kaupa.lt/moduliai-bureliai

Teikti prašymus ir gauti valstybės finansuojamą vietą profesinio mokymo įstaigose turi galimybę ir iš Ukrainos atvykę asmenys, kuriems Lietuvos Respublikoje suteikta laikinoji apsauga. Apie tai į kokias profesijas gali pretenduoti stojantieji ir kokie būtini dokumentai pildant prašymą galima rasti čia: https://www.kaupa.lt/bendra-stojimu-tvarka

Pagrindinio priėmimo vasaros etapo rezultatus stojantieji sužinos rugpjūčio 9 d. iki 12 val. ir rugpjūčio 9–13 d. galės sudaryti profesinio mokymo sutartis. Į likusias laisvas vietas rugpjūčio 14–25 d. bus skelbiamas papildomas priėmimas.

Kviečiame atidžiai pildyti LAMA BPO informacinėje sistemoje esančią kontaktinės informacijos skiltį ir skaityti LAMA BPO siunčiamus elektroninius laiškus. Užsiregistravusiems ir bendrajame priėmime dalyvaujantiems asmenims viso priėmimo metu BPIS ir elektroniniu paštu bus siunčiami laiškai apie duomenų neatitikimą, kvietimą mokytis ir kita svarbi informacija.

Jei kyla klausimų, kviečiame juos užduoti tel. +370 626 64580 (Kaune) ir tel. +370 616 78427 (Palangoje), rašyti el. paštu: priemimas@kaupa.lt. Konsultacijos taip pat vyksta ir kontaktiniu būdu. Priėmimo komanda pasiruošusi suteikti visą informaciją ar padėti užpildyti prašymą mokytis sistemoje. Darbo laikas: I-IV 9:00 – 16:00 val., V 9:00-15:00 val. Karaliaus Mindaugo pr. 11, 219 Kaunas ir adresu Gedimino g. 5, Palanga.

Dalintis su draugais: