„Karjeros dienos 2024“: mokiniai susipažino su įmonėmis, siūlančiomis darbo ir praktikos vietas bei išgirdo įkvepiančių pranešimų

Vasario 8 d. Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre vyko vienas didžiausių ir mokinių laukiamiausių metinių renginių – „Karjeros dienos 2024“. Įvairias darbo, praktikos ir savanorystės galimybes susirinko pasiūlyti daugiau nei 30 įmonių ir organizacijų. Mokiniai galėjo susipažinti su įvairių sričių darbdaviais, pristatyti save ir profesinius gebėjimus bei išgirsti įkvepiančių pranešimų apie karjeros planavimą, asmeninį augimą bei darbo rinkos tendencijas. Susitikimai ir pokalbiai su įvairių sričių profesionalais daugeliui mokinių suteikė vertingos informacijos ir padidino motyvaciją siekiant asmeninių karjeros tikslų.

Susirinkusius renginio dalyvius pasveikino Karaliaus Mindaugo PMC direktorė Nora Pileičikienė ir linkėjo visiems užmegzti kuo daugiau kontaktų. Anot vadovės, švietimo ir verslo bendradarbiavimas yra labai svarbus tiek ekonomikos augimui, tiek individualios karjeros sėkmei, tad tokie renginiai ypač prisideda prie partnerystės stiprinimo ir atveria galimybes naujoms iniciatyvoms.

Renginyje konsultacijas mokiniams apie individualią veiklą ir virtualų buhalterį teikė Valstybinės mokesčių inspekcijos prie LR finansų ministerijos atstovai, naudinga informacija apie socialines garantijas ir įmokas teikė Valstybinio socialinio draudimo fondo valdyba prie LR finansų ministerijos (SODRA), su darbo rinkos tendencijomis ir įsidarbinimo galimybėmis supažindino Užimtumo tarnyba, o praktiniais patarimais apie tai, kaip pritraukti klientų ir užsidirbti „Instagram“ pasidalino „Insta Akademija“. Regioninis karjeros centras „Karjeras“ pristatė daug aktualios informacijos apie pirmojo darbo paieškas, VDU Karjeros centras atskleidė tvarkingo gyvenimo aprašymo (CV) rengimo paslaptis. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai mokinius supažindino su „Erasmus – jauniesiems verslininkams“ programa.

Visi, kurie atvyko į renginį galėjo išgirsti daug motyvuojančių, įkvepiančių ir aktualių pranešimų. UAB CV-Online LT marketingo vadovė Rita Karavaitienė mokiniams pristatė pranešimą „Darbo paieškos strategijos“ ir atskleidė, kokių klaidų nedaryti, kad pavyktų sėkmingai įsidarbinti. MB „Želdynų projektai“ projektų vadovas Audrius Radvilavičius pranešimo „Graži aplinka – gerų emocijų šaltinis“ metu pristatė vykdomą veiklą ir kvietė visus norinčius prisijungti prie komandos bei kartu kurti grožį. Anot lektoriaus, Lietuvoje turime galimybę puoselėti turtingus želdynus ne tik dėl turimos erdvės, bet ir dėl palankaus klimato, tad atsiveria plačios karjeros perspektyvos dekoratyvinio apželdinimo specialistams. VšĮ Senjorų dienos centro „Keturlapis Dobilas“ vadovė Diana Žukauskienė papasakojo apie teikiamas socialinės priežiūros paslaugas ir pasidžiaugė, kad komandoje dirba Karaliaus Mindaugo PMC absolventų: „Esame šeima ir komanda, kurie visi bendrai siekiame padaryti mūsų senjorų gyvenimą šviesesnį ir gražesnį.“

Vytautas Mineral SPA“ personalo vadovė Elvyra Stanionytė atskleidė, kokios paslaugos populiariausios tarp klientų ir patikino, kad kvalifikuotų masažuotojų ir kosmetikų poreikis yra didžiulis. Daug naudingos informacijos apie tarptautinę Erasmus+ praktiką suteikė Karaliaus Mindaugo PMC projektų atstovai ir kvietė mokinius išnaudoti visas galimybes keliauti bei tobulėti.

Dėkojame renginyje dalyvavusioms įmonėms: VšĮ K. Griniaus slaugos ir palaikomojo gydymo ligoninė, VšĮ „Ramučių slaugos namai“, VšĮ Nacionalinis socialinės integracijos institutas Senjoro programa, G. Mažono firma „Emidija“, VšĮ „Savanoriai vaikams“, UAB Vikspana „Saulėja SPA“, MB Estica „o2 Klinika“, VšĮ „Kauno hospiso namai“, „Family Lab Academy“, UAB „Eglės sanatorija“, VšĮ „Gerumo rankos“, VšĮ senjorų dienos centras „Keturlapis dobilas“, „Introstyle“, VšĮ Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Kauno ligoninė, „Vytautas Mineral SPA“, MB „Želdynų projektai“, UAB Saugos tarnyba „Argus“, MB „Grožio artilerija“, „Allianz Lietuva“, „Royal Horse Resort“, „iFuture INVESTMENTS“, Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI), Užimtumo tarnyba, SODRA, „Insta Akademija“, „CV Online LT“, Kauno pramonės ir amatų rūmai, VDU Karjeros centras.

Už įsteigtus prizus ir pagalbą organizuojant renginį dėkojame renginio rėmėjams – MB „Želdynų projektai“, „Vytautas Mineral SPA“, VšĮ senjorų dienos centras „Keturlapis dobilas“.

Daugiau informacijos apie įmones ir jų siūlomas galimybes galite rasti:  https://www.kaupa.lt/karjeros-dienos. Renginį organizavo Karaliaus Mindaugo PMC karjeros specialistai. Dėkojame gausiai savanorių komandai, kuri prisidėjo prie renginio sėkmės!

Dalintis su draugais: