Karaliaus Mindaugo PMC bendruomenės nariui Žilvinui Neliubšiui – valstybinis apdovanojimas iš Prezidento rankų

Liepos 6-osios – Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) ir Tautiškos giesmės dienos proga Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda už nuopelnus Lietuvai, už jos vardo garsinimą pasaulyje Lietuvos valstybės ordinais ir medaliais apdovanojo mūsų šaliai nusipelniusius asmenis.

Didžiuojamės, jog ordinu „Už nuopelnus Lietuvai“ Karininko kryžiumi apdovanotas ir Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro bendruomenės narys – būsimasis paramedikas Žilvinas Neliubšys! Lietuvos šaulių sąjungos Personalo ir logistikos skyriaus logistikos specialistas apdovanotas kaip reikšmingai prisidėjęs prie kovos su COVID-19. Sveikiname ir didžiuojamės puoselėjama savanoryste!

Pasak Prezidento, Lietuvos laisvės idėja daugelio kartų buvo svajonė, ginama krauju ir statoma sunkiu darbu. „Kiekvienai kartai tekdavo ir tenka skirtingi išbandymai. Sudėtingiausiais laikotarpiais, kai reikia ryžto veikti, drąsos kovoti ir valios aukotis, atsiskleidžia patys gražiausi pasiaukojimo ir didvyriškumo pavyzdžiai, o istoriją keičiantys darbai kalba už juos nuveikusius žmones“, – sakė šalies vadovas.

„Savanorystė iš meilės savo šaliai, pagarba piliečiams yra tiesiausias ir patikimiausias kelias valstybės stiprinimui. Šeima – kertinis akmuo  stipriam pamatui. Tik turėdamas nuoširdžiai mylinčią, tavimi pasitikinčią šeimą gali visa širdimi atsiduoti gyvenimo iššūkiams“, – sako Ž. Neliubšys ir dėkoja jį supančiai bendruomenei už nuolatinį palaikymą.

Dalintis su draugais: