Vyksta papildomas priėmimas!

Pagrindinio priėmimo į šalies profesinio mokymo įstaigas metu paaiškėjo, jog išlaikome lyderio pozicijas ir sulaukiame didžiausio stojančiųjų susidomėjimo. Primename, jog visi, kurie nespėjo pateikti savo prašymų mokytis, ar buvo neapsisprendę dėl profesijos, dar gali suskubti sudalyvauti PAPILDOMAME PRIĖMIME, rugpjūčio 8–26 d., internetu www.profesinis.lamabpo.lt.

Šiame etape į savo prašymą galima įtraukti ne daugiau kaip 2 pageidavimus. Prašymus gali teikti tiek nesiregistravę sistemoje pagrindinio priėmimo metu, tiek jame dalyvavę, bet neturintys pasirašytų profesinio mokymo sutarčių stojantieji.

Papildomo priėmimo rezultatai paaiškės prieš prasidedant naujiems mokslo metams – iki rugpjūčio 29 dienos. Sutarčių sudarymas profesinio mokymo įstaigose vyks rugpjūčio 30 d. – rugsėjo 2 d.

Jeigu Jums kyla klausimų, ar sunkumų pildant prašymą LAMA BPO sistemoje, kviečiame atvykti į Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centrą, (Karaliaus Mindaugo pr. 11, Kaunas).

Priėmimo klausimais konsultuojama 219 kab., I – IV 9.00 – 16.00 val., V – 9.00 – 14.00 val. Čia Jums padėsime užpildyti prašymą!

Jei turite klausimų, kviečiame skambinti tel. 8 626 64580 arba rašyti el.p. priemimas@kaupa.lt.

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro informacija

Dalintis su draugais: