Vykdome registraciją į stažuotes paramedikams ir masažuotojams profesinės kvalifikacijos tobulinimui

2023 05 19

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras vykdo asmens sveikatos priežiūros specialistų – masažuotojų ir paramedikų – stažuotes (18 val. / 36 val. / 60 val. / 72 val.), siekiantiems gauti ar prasitęsti licencijas. Stažuotės organizuojamos vadovaujantis Asmens sveikatos priežiūros specialistų praktikos licencijavimo taisyklių ir asmens sveikatos priežiūros specialistų profesinės kvalifikacijos tobulinimo reikalavimų aprašu (LR SAM ministro 2020 m. gruodžio 4 d. įsakymas Nr. V-2824).

Reikalingos stažuotės trukmė priklauso nuo laikotarpio, kai per pastaruosius 5 metus iki paraiškos gauti licenciją ar iki sveikatos apsaugos ministro patvirtintose Asmens sveikatos priežiūros praktikos licencijavimo taisyklėse nustatyto privalomo pranešimo apie teisėtą asmens sveikatos priežiūros specialisto praktiką užregistravimo licencijas išduodančioje institucijoje dienos, nesiversta atitinkama asmens sveikatos priežiūros praktika: 

  • jei tai buvo 24-36 mėnesiai – reikalinga 18 val. stažuotė;
  • jei tai buvo 37-48 mėnesiai – reikalinga 36 val. stažuotė;
  • jei tai buvo 49 ir daugiau mėnesių – reikalinga 60 val. stažuotė;
  • asmens sveikatos priežiūros specialistai, atlikę ne trumpesnę kaip 72 val. trukmės stažuotę, yra atlikę ir privalomąjį tobulinimą.

Dėmesio! Vykdoma registracija į birželio 5–9 dienomis vyksiančias PARAMEDIKŲ stažuotes. Taip pat į birželio 15–21 d. ir rugpjūčio 28–31 d. vyksiančias MASAŽUOTOJŲ stažuotes. Registracija ir informacija: stazuotes@kaupa.lt, tel. +37062755182.

Dalintis su draugais: