lt en

Vizažo dėstytoja Irma Baltrušaitienė iškovojo „OMC Hairworld championship 2021“ bronzos medalį

Sveikiname Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro vizažo dėstytoją Irmą Baltrušaitienę „OMC Hairworld championship 2021“ neoninio makiažo rungtyje iškovojus bronzos medalį! Būti tarp geriausių pasaulyje – didžiulis tarptautinis pripažinimas ir puikus savo profesijos bei šalies garsinimas!

Anot vizažo meistrės, būti tarp geriausių pasaulio meistrų yra ne tik garbė, bet ir didžiulė atsakomybė, reikalaujanti nuolatinio tobulėjimo, domėjimosi naujovėmis bei tendencijomis.

Man labai patinka kažkas nestandartiško, kažkas kitokio. Šita rungtis buvo visiškai nauja ir aš nusprendžiau išbandyti save. Esu tos nuomonės, kad sustoti negalima, nes grožio pasaulis yra nuolat kintantis ir pulsuojantis naujovėmis. Grožio specialistas privalo nuolat save treniruoti ir žengti koja kojon su naujausiomis tendencijomis,“ – sako I. Baltrušaitienė.

Vizažo meistrė yra OMC Lithuania nacionalinės komandos narė, atestuota teisėja, trenerė, jau du kartus OMC Pasaulio čempionė. Savo patirtimi I. Baltrušaitienė dalinasi su būsimosiomis vizažistėmis Karaliaus Mindaugo profesiniame centre. Taip pat meistrė jau daugiau nei septynerius metus dirba televizijoje, kur grimuoja Lietuvoje gerai žinomus veidus.

Dalintis su draugais: