Vizažistų konkurse demonstruotas profesinis meistriškumas

2020 m. sausio 8 d. Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre vyko čia besimokančių vizažistų profesinio meistriškumo konkursas. Net 12 mokinių pasiryžo dalyvauti konkurse, kurio tema – vakarinis makiažas. Būsimąsias vizažistes su pirmuoju meistriškumo konkursu pasveikino ir didžiulės profesinės sėkmės linkėjo Karaliaus Mindaugo PMC direktorė Nora Pileičikienė ir Kosmetikos skyriaus vedėja Daiva Abromavičienė.

„Vizažisto modulinė profesinio mokymo programa Karaliaus Mindaugo PMC startavo tik šiais mokslo metais ir džiugu, kad pirmajame konkurse pasiryžo dalyvauti daug aktyvių, norinčių tobulėti ir siekti profesinių aukštumų mokinių. Svarbiausia šiame konkurse ne nugalėti, o dalyvauti ir semtis patirties, nes tik per praktiką yra lavinama ranka, mokomasi dirbti greitai ir kruopščiai,“ – teigia D. Abromavičienė ir priduria, jog šis konkursas yra puiki repeticija prieš kvalifikacinius egzaminus.

Centro direktorė N. Pileičikienė pasidžiaugė, jog vizažisto profesinio mokymo programoje dirba profesijos mokytojai – praktikai, kurie savo darbais garsėja ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje. „Mokytojų profesionalumas ir jų pasiekimai įkvepia mokinius. Siekiame, kad jie mokytųsi iš geriausių, kad didžiuotųsi savo profesija ir mokymo įstaiga,“ – teigia N. Pileičikienė.

Mokinių konkursinius darbus vertino komisija – Karaliaus Mindaugo PMC vizažo profesijos mokytojos:

Irma Baltrušaitienė – Europos vizažo čempionė, 2018 m. Pasaulio grožio čempionato „OMC WORLD CUP 2018“ aukso medalio laimėtoja, tarptautinės klasės teisėja, turinti teisę teisę vertinti konkursantų darbus ne tik Lietuvos, bet ir OMC Europos bei Pasaulio čempionatuose.

Viktorija Karašauskaitė – 2018 m. Lietuvos atvirojo čempionato nugalėtoja nuotakos makiažo rungtyje ir 2019 m. II vietos laimėtoja kreatyvaus nuotakos makiažo rungtyje.

Ingrida Bakšenskienė – dėstanti būsimosioms vizažistėms makiažo, grimo atlikimo bei kituose moduliuose, sukaupusi teorinį ir praktinį žinių bagažą.

Konkurso dalyvės turėjo sukurti vakarinius makiažus pagal naujausias mados tendencijas. Komisija vertino makiažus pagal kriterijus  – makiažo technika, švara ir veido padengimas, makiažo spalvos, modelio apipavidalinimas, išbaigtumas. Susumavus vertinimo rezultatus, paaiškėjo prizinių vietų laimėtojos, kurios iškovojo teisę dalyvauti ir atstovauti Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centrą Atvirame Lietuvos čemionate „Kaunas Beauty 2020“, kuris vyks vasario 22-23 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje. 

Sveikiname visas dalyvavusias ir nugalėtojas:

I VIETA – Gintarė Baghirova

II VIETA – Morta Eidukytė

III VIETA – Kantvilė Balvočiūtė

Dalintis su draugais: