Vizažisto profesija – atrask makiažo galią!

Vizažisto profesija – geriausias pasirinkimas visiems, kurie trokšta išmokti kurti įspūdingus makiažus ir dirbti grožio industrijos pasaulyje. Kompetentinga profesijos mokytojų praktikų komanda pasiruošusi suteikti mokiniams visas reikalingas praktines žinias ir įgūdžius!

Pasirinkę šią profesiją būsimieji grožio meistrai mokysis klientams parinkti dekoratyvinės kosmetikos priemones, makiažo atlikimo technikų ir technologijų pagal nustatytą veido odos tipą bei problemas. Taip pat gebės atlikti skirtingų rūšių makiažus pagal klientų poreikius, naudojant įvairias technikas ir dekoratyvinės kosmetikos priemones.

Būsimosios vizažistės mokysi ne tik atlikti skirtingų rūšių makiažus, bet ir gilinsis į grimo atlikimo paslaptis. Visus grimo atlikimo niuansus ir technikas mokiniams atskleidžia Nacionalinio Kauno dramos teatro grimuotoja Valdonė Vaičaitytė. „Profesionaliai atliktas grimas, gali tiesiog neatpažįstamai pakeisti žmogų, sukurti personažą. Grožio srityje dirbančiam vizažistui yra svarbu tai mokėti, nes šie įgūdžiai praplečia teikiamų paslaugų spektrą, atskleidžia profesionalumą,“ – teigia V. Vaičaitytė.

Rinktis vizažisto profesiją Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre verta dėl profesionalių mokytojų komandos, modernios mokymosi erdvės ir atsiveriančių galimybių demonstruoti savo gebėjimus. Dar besimokant sudaromos galimybės dalyvauti meistriškumo konkursuose ir aukščiausio lygio čempionatuose. Tai, kad vizažo profesijos mokytojos ruošia čempionus įrodo mokinių pasiekimai. Šiemet vykusiame Lietuvos čempionate „KAUNAS BEAUTY 2020“ dieninio makiažo rungtyje I VIETĄ iškovojo Karaliaus Mindaugo PMC mokinė Gintarė Baghirova (rengė Viktorija Karašauskaitė), o III VIETĄ – Morta Eidukytė (rengė Irma Baltrušaitienė).

Jei pasirinksite vizažisto profesiją, Jums dėstys:

Irma Baltrušaitienė – Europos vizažo čempionė, 2018 m. Pasaulio grožio čempionato „OMC WORLD CUP 2018“ aukso medalio laimėtoja, tarptautinės klasės teisėja, turinti teisę vertinti konkursantų darbus ne tik Lietuvos, bet ir OMC Europos bei Pasaulio čempionatuose.

Viktorija Karašauskaitė – 2018 m. Lietuvos atvirojo čempionato nugalėtoja nuotakos makiažo rungtyje ir 2019 m. II vietos laimėtoja kreatyvaus nuotakos makiažo rungtyje.

Valdonė Vaičaitytė – Nacionalinio Kauno dramos teatro grimuotoja, kurianti įspūdingus grimus įvairioms scenoms ir pasirodymams.

Daiva Lukauskaitė – profesionali vizažo meistrė, kosmetikė.

Ingrida Bakšenskienė – dėstanti būsimosioms vizažistėms makiažo, grimo atlikimo bei kituose moduliuose, sukaupusi teorinį ir praktinį žinių bagažą.

Priimame mokytis:

  • po 10 klasių (programos trukmė 30 savaičių, suteikiama tik profesinė kvalifikacija);
  • po 12 klasių (programos trukmė 30 savaičių), programos kodas;
  • turinčius 1 ar daugiau kvalifikacijų į tęstinę programą (trukmė 20 savaičių).

Galima mokytis ne tik Kaune, bet ir Kurorto verslo skyriuje Palangoje. Prašymai mokytis pildomi LAMA BPO informacinėje sistemoje. Nuoroda į sistemą: www.profesinis.lamabpo.lt

Įgiję šią kvalifikaciją galėsite dirbti individualiai arba grožio salonuose, kosmetikos kabinetuose, kirpyklose bei teatro ir (arba) televizijos grimo kambariuose.

Dalintis su draugais: