Vizažistė Viktorija Karašauskaitė: kaip išvengti dažniausiai pasitaikančių makiažo klaidų (video)

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro vizažo dėstytoja Viktorija Karašauskaitė įvardija tris dažniausiai pasitaikančias makiažo klaidas, kurias labai nesunkiai galime ištaisyti, jei žinosime tam tikras taisykles. Kaip tinkamai pasirinkti makiažo pagrindo atspalvį, gražiai suformuoti antakius ir teisingai atlikti veido kontūravimą – vizažistės video pamokoje. Tai patarimai, kurie pravers kiekvienai! Tam, kad makiažas jaunintų, o ne sendintų!

Viktorija Karašauskaitė – Atvirame Lietuvos čempionate „Kaunas beauty 2021“ apdovanota II VIETA kaip geriausia vizažo trenerė ir III vieta – kaip geriausia antakių sektoriaus trenerė. Vizažistė yra 2018 m. Lietuvos Atvirojo čempionato nugalėtoja nuotakos makiažo rungtyje ir 2019 m. II vietos laimėtoja kreatyvaus nuotakos makiažo rungtyje.

Vizažisto profesija – geriausias pasirinkimas visiems, kurie trokšta išmokti kurti įspūdingus makiažus ir dirbti grožio industrijos pasaulyje. Pasirinkę šią profesiją būsimieji grožio meistrai mokosi klientams parinkti dekoratyvinės kosmetikos priemones, makiažo atlikimo technikų ir technologijų pagal nustatytą veido odos tipą bei problemas. Taip pat geba atlikti skirtingų rūšių makiažus pagal klientų poreikius, naudojant įvairias technikas ir dekoratyvinės kosmetikos priemones. 

Dalintis su draugais: