Vizažistė Irma Baltrušaitienė pataria: kasdienis jaunatviškas makiažas (video)

Subtilus ir skoningas makiažas puošia kiekvieną moterį. Kaip pasidaryti kasdienį jaunatvišką makiažą praktiškai demonstruoja ir naudingais patarimais dalinasi Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro vizažo profesijos mokytoja Irma Baltrušaitienė. Būsimosioms vizažistėms dėstanti mokytoja yra Europos vizažo čempionė, 2018 m. Pasaulio grožio čempionato „OMC WORLD CUP 2018“ aukso medalio laimėtoja, tarptautinės klasės teisėja, turinti teisę vertinti konkursantų darbus ne tik Lietuvos, bet ir OMC Europos bei Pasaulio čempionatuose.

I. Baltrušaitienė dirba vizažiste įvairiuose televizijos projektuose. Vienas tokių –  TV3 laida „Gero vakaro šou“. Vizažistė dažnai kuria makiažus vienai iš šios laidos vedėjų, modeliui Dijorai Petrikonytei. Praktinėje video pamokoje, I. Baltrušaitienė pasakoja, kaip teisingai paruošti odą makiažui bei demonstruoja jo atlikimo eigą. Dijora teigia, jog toks kasdienis jaunatviškas makiažas jai labai patinka ir visada jaučiasi puikiai, kaip savo makiažą patiki profesionalams.

Praktiniai patarimai

„Joks makiažas neatrodys gražiai, jeigu veido oda bus sausa. Tad svarbiausias darbas pradžioje – gerai sudrėkinti veido odą. Tai galima padaryti arba su drėkinamuoju kremu arba pasirinkti drėkinančią bazę. Reiktų žinoti, jog net patys prabangiausi produktai nepadės sukurti gražaus makiažo, jeigu veido oda nebus tinkamai sudrėkinta. Taip pat tam, kad makiažas vasarą išsilaikytų geriau, galima purkšti purškiklius, kurie yra fiksuojantys ir neutralizuojantys odos riebalavimąsi“, – pasakoja I. Baltrušaitienė.

Vizažo meistrė pastebi, jog dažnai moterys daro vieną didelę klaidą – labai stipriai nusausina odą, stengiasi ją padaryti matine prieš makiažą. Jos galvoja, kad tada oda mažiau riebaluosis, tačiau suveikia viskas atvirkščiai. Kuo oda labiau nusausinama, tuo ji vėliau tik dar labiau riebaluojasi. Užtepus drėkinamąjį kremą reiktų palaukti kelias minutes, kad ji susigertų ir tik tada pradėti dengti veidą kremine pudra.

Anot vizažistės, veido dengimui kremine pudra geriausia naudoti makiažo šepetėlius – veidas dengiamas sukamaisiais judesiais nuo veido vidurio į šonus . Geriau tepti ploniau, bet daugiau kartų, negu pudros uždėti labai daug iš karto. Jeigu veide yra daugiau maskuojamų vietų, tai makiažui geriausia naudoti kempinėlę „beauty blender“.

Labai rekomenduoju vieną produktą panaudoti kompleksiškai, pavyzdžiui lūpdažį galima panaudoti ir lūpoms, ir kaip skaistalą ir netgi kaip akių šešėlius.

Vizažistė pataria vasaros makiažui vengti labai stipraus matiškumo, didelio kiekio produktų, ryškių antakių ir matinių lūpų. Nepamiršti apsaugoti veidą nuo saulės. Beje, šią vasarą ypač madingi rožiniai šešėliai bei įvairiaspalviai akių pravedimai – nuo baltos iki ryškiai oranžinės ar raudonos.

Kviečiame žiūrėti video pamoką ir išmokti pasidaryti gaivų vasarišką makiažą! Jeigu ir Jūs trokštate mokytis vizažo paslapčių iš  savo srities profesionalo, kviečiame rinktis vizažisto profesiją Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre! 

Dalintis su draugais: