Vestuvių floristinis dekoras: mokiniai kūrė vestuvines puokštes

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre besimokančios floristės-gėlių pardavėjos bei Apeigų ir švenčių organizatoriaus profesiją siekiantys įgyti mokiniai tobulino praktinius įgūdžius vestuvių dekoro tema.

Anot profesijos mokytojos Reginos Ribokienės, tiek floristui, tiek švenčių organizatoriui ypač svarbu gebėti įsiklausyti į užsakovo pageidavimus bei suvienijus jėgas profesionaliai įvykdyti užsakymą. Praktinės užduoties metu Apeigų ir švenčių organizatoriaus profesiją siekiantys įgyti mokiniai pateikė užsakymus floristėms ir kartu dalyvavo vestuvinių puokščių kūrimo praktinėje pamokoje.

„Nuotakos puokštė — viena iš pačių svarbiausių vestuvių šventės detalių. Todėl labai svarbu skirti daug dėmesio ją kuriant. Viskas turi būti suderinta iki mažiausių smulkmenų su būsimąja nuotaka, jos bendru įvaizdžiu,“ – pasakoja R. Ribokienė ir priduria, kad vestuvėms kuriamos puokštės gali būti pačių įvairiausių formų bei spalvų.

Anot profesijos mokytojos, Lietuvoje pastebima tendencija, jog nuotakos ir pamergės dažniausiai renkasi romantiškas ir elegantiškas puokštes iš rožių. Šios gėlės pasižymi formų, dydžių ir spalvų įvairove, be to jų nesunkiai galima rasti bet kokiu metų laiku.

Dalintis su draugais: