Tapome projekto „Žalgiris – tavo mokykloje“ prizininkais

Jau dvyliktus metus iš eilės Kauno „Žalgiris“ kviečia jaunuosius krepšinio gerbėjus dalyvauti akcijoje „Žalgiris – tavo mokykloje“. Projekto metu, kaip ir ankstesniais sezonais, mokyklos registruojasi ir lankosi Kauno „Žalgirio“ namų rungtynėse, o aktyviausia mokykla sulaukia ypatingos dovanos – besibaigiant mokslo metams visi žalgiriečiai atvyksta pas juos į mokyklą. Šioje akcijoje aktyviai dalyvauja ir Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro mokiniai su „Žalgirio“ ambasadore Centre – profesijos mokytoja Rasa Dementavičiene. Jai „Žalgiris“ daugiau nei komanda!

Smagiausia tai, jog 2019-2020 m. sezono prizininkais tapo ir garbingą III vietą projekte „Žalgiris-tavo mokykloje“ užėmė Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras su šauniausiais „Žalgirio“ fanais. Dėl koronaviruso sukeltos situacijos „Žalgiris – tavo mokykloje“ nugalėtojai kol kas nesulaukė savo prizų. Todėl apdovanojimai „Žalgirio“ arenoje ir komandos vizitas į projektą laimėjusią mokyklą atidėti rudeniui.

Dalinamės projekto rezultatais:

I – Tytuvėnų gimnazija (2510 taškų)

II – Kauno Jono Jablonskio gimnazija (1584 taškai)

III – Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras (819 taškai)

Sveikiname visus „Žalgirio“ fanus ir tikimės susitikti arenoje rudenį! Juk būtų labai šaunu iškovoti I vietą ir sulaukti žalgiriečių apsilankymo Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre! Į rungtynes norintys atvykti moksleiviai gali kreiptis į Rasą Dementavičienę el.p.: rasa.dementaviciene@kaupa.lt.

Dalintis su draugais: