Sveikiname absolventus profesinio mokymo diplomų įteikimo proga!

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centrą šiemet baigia virš tūkstančio absolventų! Sveikiname visus, kurie įgijo praktiškas sveikatos, grožio ir verslo krypčių profesijas. Didžiuojamės absolventų iškovotomis pergalėmis įvairiuose čempionatuose, dalyvavimu tarptautiniuose projektuose ir atsidavimu profesijai.

„Mūsų absolventai – sėkmingi praktikai, be kurių sunku įsivaizduoti šalies gydymo įstaigas, reabilitacijos, SPA, sveikatingumo ir grožio centrus. Svarbiausia užduotis, kurią keliame sau, – suteikti jaunam žmogui tiek žinių ir patirties, kad baigęs mokslus jis galėtų sėkmingai įsitvirtinti darbo rinkoje ir būtų pasirengęs ne tik dirbti greta patyrusių profesionalų, bet ir pats pradėti savo verslą. Turime aiškų identitetą ir atstovaujame paslaugų asmenims sritį. Didžioji dalis baigusiųjų Centrą susikuria darbo vietas patys ir dirba tai, kas iš tiesų patinka bei sekasi,“ – džiaugiasi Karaliaus Mindaugo PMC direktorė dr. Nora Pileičikienė ir linki absolventams garbingai bei atsakingai atstovauti pasirinktą profesiją.

Karaliaus Mindaugo PMC bendruomenė atsisveikina su absolventais ir laukia naujų mokinių! Primename, jog vyksta priėmimas. Prašymai mokytis į Karaliaus Mindaugo PMC teikiami internetu https://profesinis.lamabpo.lt/.

Kokias profesijas siūlome: https://www.kaupa.lt/mokymu-programos

Aktuali informacija stojantiesiems: https://www.kaupa.lt/bendra-stojimu-tvarka

Dalintis su draugais: