Susitikimas su rašytoja Jolanta Waldner: pristatyta knyga „Demonai, kurie mane saugo“

2023 11 08

Lapkričio 7 d. Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro Didžiojoje salėje vyko susitikimas su rašytoja, finansų vadove ir knygos „Demonai, kurie mane saugo“ autore Jolanta Waldner. Ji susirinkusiems mokiniams ne tik pristatė pirmąją savo knygą, bet ir atskleidė knygų leidybos subtilybes. Autorė papasakojo, kodėl kai kurie autoriai leidžia knygas patys bei kas domina Lietuvos leidėjus. Jolanta Waldner atskleidė, kad parašyti knygą jai užtruko 4 metus ir užsiminė, kad jau yra rašoma antra šios knygos dalis. Taip pat planuose – išversti šią knygą į anglų kalbą ir pasiūlyti skaitytojams už Lietuvos ribų.

Mokiniai domėjosi knygos gimimo istorija ir rašytojos darbo kasdienybe. Sulaukta klausimų apie tai, kaip autorė suprato, kad laikas išleisti knygą, kas įkvėpė ir paskatino įveikti viešumo baimę, kodėl pasirinktas fantastikos žanras ir kas sunkiausia rašant knygą.

Dėkojame Jolantai Waldner už susitikimą, pasidalinimą savo patirtimi ir dovanas. Autorė net dviem mokinėm padovanojo savo knygą ir visiems mokiniams linkėjo atrasti knygų skleidžiamų pasaulių žavesį. Beje, visi norintys susisiekti su autore, pasidalinti mintimis apie knygą „Demonai, kurie mane saugo” gali tai padaryti Instagram paskyroje JOLANTA_WALDNER_4YOU arba FB Jolanta Waldner.

Dalintis su draugais: