Susipažinta su teniso ir padelio sporto kompleksu „Tennis Space“

Kovo 10 d. Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre besimokantys sporto organizacijos veiklos administratoriai vyko į teniso ir padelio sporto kompleksą Kaune „Tennis Space“. Mokiniai turėjo puikią progą susipažinti su organizacijos struktūra, veiklos principais ir savo akimis išvysti moderniai įrengtus vidaus ir lauko teniso bei padelio kortus, treniruočių erdvę.

„Ruošiame sporto organizacijos veiklos administratorius, kurie gebėtų savarankiškai administruoti sporto organizacijos veiklą, parduoti sporto organizacijos paslaugas, tvarkyti sporto organizacijos inventorių. Lankydami įvairias sporto organizacijas mokiniai praktiškai susipažįsta su didžiule jų įvairove, teikiamomis sporto ir fizinio aktyvumo paslaugomis, naujausiomis technologijomis administruojant sporto centrus. Tai labai svarbu, norint sėkmingai tobulėti profesinėje srityje,“ – sako profesijos mokytoja Kristina Baronienė.

Įgijus sporto organizacijos veiklos administratoriaus kvalifikaciją, galima dirbti biudžetinėse ir privačiose įmonėse, įstaigose, nevyriausybinėse organizacijose, teikiančiose sporto ir fizinio aktyvumo paslaugas.

Dalintis su draugais: