Būsimoji paramedikė Donata Stankevičienė: „Esu laiminga, nes darau tai, kas man labai patinka“ (video)

Vis dažniau tenka išgirsti istorijų, kai įgijęs tam tikrą specialybę žmogus neatranda savęs, sunkiai įsitvirtina, arba dirba širdžiai nemielą darbą. Nemažai tokių žmonių ryžtasi keisti profesiją ir atrasti save iš naujo. Toks sprendimas dovanoja galimybę dirbti darbą prie kurio linksta širdis, vidinę laimę ir pilnatvę.

Tai galėtų paliudyti ir viena iš būsimųjų paramedikių – antrus metus Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre besimokanti ir jau dirbanti Kauno klinikose Donata Stankevičienė. Ji  apie pasirinktą profesiją sako: „Esu laiminga, nes darau tai, kas man labai patinka“.

Tam, kad šiandien galėtų tai pasakyti, jai prireikė nemažai drąsos – nors nuo vaikystės svajojo apie mediciną, ji bijojo kraujo, todėl baigusi vidurinę mokyklą studijavo ekonomiką. Baigusi studijas aukštojoje mokykloje, Donata sparčiai kopė karjeros laiptais ir net tapo vienos viešojo maitinimo įstaigos vadove, bet darbas neteikė malonumo. Todėl kai paaugo dukrytė, ji nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę. „Džiaugiuosi, kad mano norą palaikė visa šeima – ir mama, ir vyras, kuriam teko perimti nemažai kasdienių šeimos rūpesčių“, – sako ji ir priduria, kad „kartais už teorines žinias daug svarbesni praktiniai įgūdžiai, o profesinėje mokykloje jų įgysi daugiau negu aukštojoje“.

Kviečiame žiūrėti reportažą apie paramediko profesiją Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre ir su šia profesija susipažinti iš arčiau! Laida „Būk profesionalas“ parengta įgyvendinant Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centro vykdomą projektą „Profesinio mokymo ir mokymosi visą gyvenimą populiarinimas Lietuvoje“, finansuojamą Europos socialinio fondo lėšomis.

Primename, jog iki 2021 m. vasario 15 dienos vyksta žiemos priėmimas! Šiame etape siūlome mokytis ne tik paramediko, bet ir masažuotojo, kosmetiko ir kirpėjo tęstinėse profesinio mokymo programose. Tai šansas norintiems keisti profesiją ar tobulinti kvalifikaciją. Prašymai mokytis pildomi: https://profesinis.lamabpo.lt/.

Dalintis su draugais: