Šurmuliavo kalėdinė tekstilės ir floristikos gaminių mugė

Artėja Kalėdos ir daugeliui dideliu rūpesčiu tampa dovanų paieškos. Vieni jų ieško prekybos centruose, kiti keliauja į muges ir tikisi ten atrasti kažką originalaus bei mielo. Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre prieš didžiąsias metų šventes vykstanti kalėdinė tekstilės ir floristikos gaminių mugė kasmet sulaukia vis didesnio populiarumo.

2019 m. gruodžio 2 d. originalius rankų darbo gaminius pristatė Karaliaus Mindaugo PMC besimokančios siuvėjos, floristės ir jų profesijos mokytojos. „Ši mugė – puiki proga reprezentuoti profesiją, atsiskleisti talentams ir pademonstruoti kūrybiškumą. Kviečiame ne tik bendruomenę, bet ir svečius užsukti ir patraukliomis kainomis įsigyti daug mielų gaminių,“ – pasakoja mugės iniciatorė, Tekstilės skyriaus vedėja Inga Butauskė. Tarp tekstilės gaminių – nuostabūs aksesuarai, kalėdiniai žaisliukai, gamtą tausojantys dovanų maišeliai, megztos šlepetės ir netgi paltai!

Tie, kurie ieškojo puošmenų savo namams artėjančių švenčių proga, džiaugėsi florisčių kūrybiniais darbais. Mokinės siūlė įsigyti šventines kompozicijas, advento vainikus, originalias floristines puokštes.  Anot Smulkaus verslo organizavimo skyriaus vedėjos Ritos Šostakienės, artėjančios šventės – pats darbymetis floristams, nes išauga poreikis pačių įvairiausių floristinių puošmenų. „Džiugu, jog mūsų Centras mokinių praktikai turi modernią „Floristikos studiją“, kur priima užsakymus ir teikia paslaugas klientams. Siekiame rengti floristus, kurie į savo amatą žvelgtų, kaip į meną, ieškotų naujų formų, kompozicijų, žengtų koja kojon su naujausiomis mados tendencijomis,“ – pasakoja R. Šostakienė.

Tie, kas apsilankė kalėdinėje mugėje, džiaugiasi atradę originalias dovanas ir puikias namų puošmenas. Tikimės, jog ši iniciatyva gyvuos dar ilgai ir kasmet džiugins bendruomenę bei svečius prieš didžiąsias metų šventes.

Dalintis su draugais: