Su oficialiu vizitu lankėsi Šiaurės Makedonijos švietimo atstovai

2022 05 12

2022 m. gegužės 11 d. Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro sektoriniame Kirpimo, grožio ir susijusių paslaugų praktinio mokymo centre lankėsi Šiaurės Makedonijos švietimo atstovai, kurie vieši Lietuvoje pagal EU Twinning projektą. Svečiams buvo įdomu pažinti profesinio mokymo sektorių, išvysti infrastruktūrą bei iš arčiau pažvelgti į modernią praktiką.

Karaliaus Mindaugo PMC išskirtinumą Lietuvoje bei čia vykdomas grožio, sveikatos ir socialinės gerovės bei verslo krypties profesijas pristatė Karaliaus Mindaugo PMC Tekstilės skyriaus vedėja Inga Butauskė. Svečiai domėjosi, kokios profesijos yra paklausios stojančiųjų tarpe, kas sąlygoja profesinio mokymo centro populiarumą ir lyderystę.

Sektorinio Grožio paslaugų centro vedėja Kristina Baronienė svečiams pristatė mokinių praktikos organizavimą, modernią sektorinio centro infrastruktūrą, kuri atitinka aukščiausius šiuolaikinio paslaugų verslo reikalavimus. Svečiams buvo įdomu išvysti, kaip mokiniai teikia paslaugas klientams iš išorės ir dirba realaus darbo proceso sąlygomis.

Dalintis su draugais: