Stojantiesiems: mokymosi sutartis galite pasirašyti ir elektroniniu būdu!

2020 m. rugpjūčio 14 dieną baigėsi pagrindinio priėmimo prašymų mokytis šalies profesinio mokymo įstaigose registracija. Kvietimų mokytis stojantieji sulauks rugpjūčio 18 dieną. Jie bus siunčiami el. paštu, kuris buvo nurodytas pildant prašymą LamaBpo sistemoje. Kviečiame pasitikrinti el. paštą ir Jums patogiu būdu pasirašyti profesinio mokymo sutartis. Tik pasirašius sutartis tapsite oficialiais Karaliaus Mindaugo PMC mokiniais!

SUTARČIŲ PASIRAŠYMO BŪDAI:

ELEKTRONINIS. Tai pats patogiausias ir greičiausias būdas pasirašyti sutartį. Jums tiesiog reikia prisijungti prie LAMA BPIS. Prisijungę, matysite skiltį SUTARTYS. Čia galite peržiūrėti ir susipažinti su sutartimi, kuri bus pasirašoma. Susipažinus su sutartimi, spaudžiate PASIRAŠYTI SUTARTĮ ELEKTRONINE FORMA. Būtina pažymėti, jog sutinkama su sąlygomis ir tik tuomet spaudžiama pasirašyti. Jums paspaudus pasirašyti, sistema nukreips į elektroninių valdžios vartų tinklalapį, kuriame turėsite pasirinkti identifikavimo ir pasirašymo būdą – per el. banką, su mobiliuoju el. parašu arba tiesiog el. parašu. Visa išsami instrukcija, kaip tai atlikti ⇒ el. sutarčių pasirašymas.

Pasirašant sutartį elektroniniu būdu reikalingus dokumentus kviečiame pristatyti į Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centrą kaip įmanoma greičiau. Kviečiame atvykti iki rugsėjo pirmosios arba rusėjo pirmomis savaitėmis. Priėmimo darbo laikas: I – IV 9.00 – 16.00 val., V – 9.00 – 15.00 val. Karaliaus Mindaugo pr. 11, Kaunas, 209 kab. 

ATVYKUS Į KARALIAUS MINDAUGO PMC. Rugpjūčio 18 – 21 dienomis, nuo 8.30 – 18.00 val. kviečiame atvykti adresu Karaliaus Mindaugo pr. 11, Kaunas, 209 kab. Dėvėkite nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones), turėkite savo rašiklį. Stojantieji, kurie gaus kvietimus mokytis Karaliaus Mindaugo PMC Kurorto verslo skyriuje, laukiami tomis pačiomis dienomis ir valandomis adresu, Gedimino g. 5, Palanga.

SUTARČIŲ PASIRAŠYMO METU BŪTINA TURĖTI ŠIUOS DOKUMENTUS:

  • Išsilavinimo pažymėjimą (brandos atestato arba pagrindinio ugdymo pažymėjimo originalą);
  • Pasą, asmens tapatybės kortelę ar gimimo liudijimą (vieną iš nurodytų dokumentų);
  • 2 fotonuotraukas;
  • Sveikatos pažymą: (086/a ir 0271a formos – visiems nepilnamečiams po 10 klasių. Jeigu asmuo yra pilnametis su pagrindiniu išsilavinimu užtenka vienos 086/a pažymos).

Visais priėmimo ir sutarčių pasirašymo klausimais konsultuojama tel. 8 626 64580. 

Dalintis su draugais: