Socialinė gerumo akcija: kviečiame aukoti VšĮ „Katino svajonė“

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro Gyvūnų priežiūros skyrius kiekvienais metais organizuoja įvairias gerumo akcijas prieglaudose gyvenantiems gyvūnams. Šiemet visa bendruomenė kviečiama prisidėti dovanojant pačius reikalingiausius daiktus kačių prieglaudai „Katino svajonė“.

Dovanoti galima konservus, sausą maistą jautriam virškinimui, skanėstus, transportavimo dėžes, kraiko lopetėles, kraiką (geriausia sušokantis), draskykles, žaislus (pelytes, kamuoliukus, lazdeles, kt.), vienkartines pirštines, vienkartines servetėles, valymo priemones, šiukšlių maišus, šluotas ir semtuvėlius, vienkartinius švirkštus, papildus ir vitaminus, medžiagas (pledus, gultus).

Akcijos plakatus su informacija ir aukojimui skirtas dėžes, kuriose galėsite palikti reikalingus daiktus kačiukams, rasite: Miško g. 15, 2 aukštas, koridoriuje prie 214 kab. ir Karaliaus Mindaugo pr. 11, 2 aukštas, koridoriuje prie pamokų tvarkaraščių stendo. Akcija vyksta iki 2019 m. gruodžio 15 d.

Taip pat primename, jog prieglauda „Katino svajonė“ ieško naujų namų ir renka paramą naujų prieglaudos patalpų įsigijimui. „Vienintelė mūsų viltis yra žmonių aukos. Tik surinkę iš suaukotų lėšų galėtume įsigyti nuosavas patalpas, kuriose benamiai katinai ir katės galėtų laukti savo žmonių sargų ir nuolatinių namų. Labai prašome nelikti abejingais esančiai situacijai ir prisidėti prie mūsų išsilaikymo. Net ir mažiausia parama yra naudinga ir tiesia kelią į naujus prieglaudos namus. 2019 m. spalio 24 d. paminėjome savo 7-ąjį gimtadienį. Mūsų svajonė – sulaukti 8-ojo gimtadienio ir paminėti jį nuosavuose namuose,“ – teigiama www.katinosvajonė.lt.

Dalintis su draugais: