lt en

Seminare Suomijoje – tarptautinių partnerių paieškos

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras kasmet plečia tarptautinių partnerių ratą. Šiemet Švietimo mainų ir paramos fondas pateikė pasiūlymą dalyvauti tarptautinio bendradarbiavimo seminare „Project Incubator – the future of VET. Nr: TBV-FI1-2019-LT-0001“. Iš Lietuvos vykti į seminarą Suomijoje buvo atrinkti 2 asmenys. Džiaugiamės, jog vienas jų – Karaliaus Mindaugo PMC projektų vadybininkas Tautvydas Vigelas. Lapkričio 11-13 d. seminare Helsinkyje susitiko 70 profesinio mokymo profesionalų, kurie aktyviai diskutavo ir kūrė bendradarbiavimo planus.

„Seminaras buvo skirtas bendradarbiavimui tarp profesinio mokymo ir kitų organizacijų, kurios suinteresuotos rasti partnerių vykdomuose projektuose, tapti partneriais naujuose projektuose ar pasidalinti gerąją patirtimi projektų rašyme,“ – seminaro tikslą pristato Tautvydas, turėjęs galimybę susipažinti su profesinio mokymo specialistais iš įvairių Europos šalių.

Seminaro plenarinėje dalyje buvo kalbama apie profesinio mokymo iššūkius su kuriais susiduria šiandieniniai profesinio mokymo centrai. Anot Tautvydo, buvo labai įdomu padiskutuoti su kitų šalių specialistais, atrasti profesinio mokymo sistemų panašumus, skirtumus, paanalizuoti problemas. Praktinėje seminaro dalyje dalyviai savanoriškai pristatė savo projekto idėjas, kvietė jungtis likusius seminaro dalyvius ir iš projekto idėjos išvystyti ateitį turintį projektą su naujais partneriais. Šiuos projektus seminaro pabaigoje vertino komisija.

Dalintis su draugais: