Sektoriniame centre „Modus“ – praktinės grožio pamokos (foto)

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras tęsia Kirpimo, grožio ir susijusių paslaugų sektorinio praktinio mokymo centro „Modus“ įveiklinimą. Čia organizuojamas praktinis mokymas ne tik besimokantiems Karaliaus Mindaugo PMC, bet ir kitų profesinio rengimo įstaigų mokiniams, mokytojams ar įmonių darbuotojams. Moderni praktinio mokymo įranga, inovatyviausia aparatūra bei profesionalų komanda pasitinka visus, kurie siekia tobulinti žinias ir įgūdžius.

2020 m. vasario ir kovo mėnesiais sektoriniame centre „Modus“ lankėsi mokiniai ir mokytojai iš Alytaus profesinio rengimo centro. Karaliaus Mindaugo PMC mokytoja, kosmetikė Vaida Ščiučkienė mokė klasikinio blakstienų priauginimo, Indrė Liutikaitė – klasikinių  veido ir kūno puoselėjimo procedūrų atlikimo. Didelio susidomėjimo susilaukė nuotakos makiažo atlikimo demonstravimas. Profesijos mokytoja, makiažo meistrė Daiva Lukauskaitė pristatė visus makiažo atlikimo žingsnius bei naudojamas priemones. Pasidalinta praktinėmis žiniomis ir apie aparatinio manikiūro atlikimą.

„Karaliaus Mindaugo PMC sektorinis praktinio mokymo centras „Modus“ puikiai reprezentuoja kirpimo, grožio bei kitų susijusių paslaugų praktinį mokymą. Jis atviras bendradarbiavimui su įvairiomis profesinio mokymo įstaigomis, įmonėmis, kurios nori tobulinti mokinių ar darbuotojų praktinius įgūdžius, kelti kompetenciją grožio paslaugų teikimo srityje,“ – teigia „Modus“ centro vadovė Rūta Sutkuvienė.

Primename, kad „Modus“ centre įvairias grožio ir sveikatinimo paslaugas teikia čia praktiką atliekantys Karaliaus Mindaugo PMC mokiniai. Jų darbą prižiūri profesionalūs meistrai – profesijos mokytojai. Taip pat laukiamos įmonės, ar mokymo įstaigos, kurios nori pažinti sektorinį centrą bei sudalyvauti edukacinėje veikloje.

Dalintis su draugais: