Sektoriniame centre „Modus“: institucinės popietės socialiniams partneriams

Būsimiesiems apeigų ir švenčių organizatoriams advento laikotarpis buvo kupinas praktinės veiklos, tobulėjimo ir saviraiškos. Jau antrus metus jie organizavo institucines popietes  Karaliaus Mindaugo PMC socialiniams partneriams bei visiems norintiems iš arčiau pažinti Kirpimo, grožio ir susijusių paslaugų sektorinį praktinio mokymo centrą „Modus“. Visos organizuotos veiklos – tai šių metų mokomojo ir praktinio pobūdžio projekto „Mėlyna karališkai 2020“ rezultatas.

„Popiečių svečiai turėjo unikalią progą ne tik susipažinti su sektoriniu centru ir čia atliekamomis paslaugomis, bet ir puikią galimybę sudalyvauti praktinėse edukacijose – susipažinti su knygų skirtukų kalba bei patiems juos pasigaminti, išvysti unikalias knygų skirtukų ir porceliano puodelių kolekcijas, išgirsti įdomias prezentacijas ženklotyros bei estetikos kūrimo temomis,“ – teigia projekto kuratorius, mokytojas Gintautas Deksnys.

Š.M. gruodžio 19 d. vyko baigiamasis projekto etapas, dalyvaujant Karaliaus Mindaugo PMC socialiniams partneriams – Kauno apskrities viešosios bibliotekos komandai. Apeigų ir švenčių organizatorių specialybės I kurso mokiniai pasitiko svečius ir supažindino su sektorinio centro veikla. Karolina Korsakovaitė svečiams dovanojo pristatymą „Kalėdinė dovana – knygų skirtukas“.

Svečiai turėjo progą išvysti Gimnazijos skyriaus mokytojos Gintarės Varnelytės-Alkimavičienės pirmosios personalinės tapybos darbų parodos „Mėlyna…“ darbus bei mokytojos metodininkės Daivos Krakauskienės unikalią porceliano puodelių kolekciją. Pristačius unikalius puodelius, vyko teminiai pokalbiai apie šventinį etiketą komercinių ženklų eroje. Anot mokytojos, porceliano kolekcionavimas ją lydi ilgus metus. Savo kolekcijoje mokytoja jau turi sukaupusi apie šimtą puodelių – skirtingų laikmečių ir iš pačių įvairiausių šalių. 

Susitikime dalyvavo Karaliaus Mindaugo PMC direktorė Nora Pileičikienė ir Kauno apskrities viešosios bibliotekos direktorė Edita Urbonavičienė. Aptarti tolimesnio bendradarbiavimo klausimai ir galimybės šiuolaikiškoms tarpinstitucinėms veikloms.

Mokomojo praktinio pobūdžio projekto „Mėlyna karališkai 2020“ rengėjai – Karaliaus Mindaugo PMC Smulkaus verslo organizavimo bei Gimnazijos skyriai. Projekto kuratoriai – mokytojas Gintautas Deksnys, mokytoja Gintarė Varnelytė-Alkimavičienė, vyr. mokytoja Živilė Večerskienė, vyr. mokytoja Jolita Večerskienė ir mokytoja metodininkė Daiva Krakauskienė. Minimas projektas pirmiausiai pristatytas Kauno raj. Garliavos linijinių šokių kolektyvo „Dozeo“ nariams.

Dalintis su draugais: