Šventėje su augintiniais supažindinome su gyvūnų prižiūrėtojo profesija

2022 m. gegužės 7 d. Kauno Kalniečių parke vyko tradicinė šventė „Šeimos savaitgalis su augintiniais“. Čia buvo galima susipažinti su įvairiais gyvūnais, sudalyvauti įdomiose rungtyse bei kitose smagiose pramogose su galybe prizų. Tai pat vyko informatyvūs seminarai bei edukaciniai užsiėmimai. Turiningoje renginio programoje dalyvavo ir Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre besimokantys būsimieji gyvūnų prižiūrėtojai.

Mokiniai lankytojus supažindino su išskirtine Lietuvoje – gyvūnų prižiūrėtojo profesija bei surengė ne vieną puikų konkursą specialiems prizams – suvenyrams ir nemokamiems kirpimams Karaliaus Mindaugo PMC šunų kirpykloje – laimėti! Būsimieji gyvūnų prižiūrėtojai spalvingai papuošė šunelių uodegėles, nukirpo nagučius bei lankytojams davė naudingų patarimų apie gyvūnų priežiūrą. Vaikai galėjo savo meilę augintiniui išreikšti dalyvaudami piešinių konkurse. Daugelis džiaugėsi galimybe papuošti savo veidą mėgstamo gyvūno piešiniu.

Gyvūnų prižiūrėtojo profesija – išskirtinė, aktuali darbo rinkoje ir ją galima įgyti tik Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre. Mokomasi ne tik auginti, prižiūrėti augintinius, bet ir atlikti kailio priežiūros bei kirpimo procedūras. Šiuo tikslu įkurta ir moderni praktinio mokymo bazė – „Šunų kirpykla“, kur mokiniai tobulina profesinius įgūdžius!

Dalintis su draugais: