Sutarčių pasirašymas su pakviestaisiais mokytis

2020 09 01

Kviečiame papildomame priėmime dalyvavusius stojančiuosius, kurie gavo kvietimus mokyti Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre, pasirašyti mokymosi sutartis. Tai galite padaryti Jums patogiausiu būdu.

ATVYKUS Į KARALIAUS MINDAUGO PMC.  Sutarčių su pakviestaisiais mokytis Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre pasirašymas vyks rugpjūčio 31 d. 8.30 – 17.00 val. bei rugsėjo 1-2 dienomis 8.30 – 17.00 val. adresu Karaliaus Mindaugo pr. 11, 209 kab., Kaunas. Stojantieji, kurie gavo kvietimus mokytis Karaliaus Mindaugo PMC Kurorto verslo skyriuje, laukiami tomis pačiomis dienomis ir valandomis adresu, Gedimino g. 5, Palanga. Atvykdami pasirašyti profesinio mokymo sutartį dėvėkite nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones), turėkite savo rašiklį.

ELEKTRONINIS. Tai pats patogiausias ir greičiausias būdas pasirašyti sutartį. Jums tiesiog reikia prisijungti prie LAMA BPIS. Prisijungę, matysite skiltį SUTARTYS. Čia galite peržiūrėti ir susipažinti su sutartimi, kuri bus pasirašoma. Susipažinus su sutartimi, spaudžiate PASIRAŠYTI SUTARTĮ ELEKTRONINE FORMA. Būtina pažymėti, jog sutinkama su sąlygomis ir tik tuomet spaudžiama pasirašyti. Jums paspaudus pasirašyti, sistema nukreips į elektroninių valdžios vartų tinklalapį, kuriame turėsite pasirinkti identifikavimo ir pasirašymo būdą – per el. banką, su mobiliuoju el. parašu arba tiesiog el. parašu. Visa išsami instrukcija, kaip tai atlikti ⇒ el. sutarčių pasirašymas.

Pasirašant sutartį elektroniniu būdu, reikalingus dokumentus kviečiame pristatyti į Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centrą kaip įmanoma greičiau – rugsėjo pirmomis dienomis.

Visais priėmimo ir sutarčių pasirašymo klausimais konsultuojama tel. 8 626 64580.