Nacionalinis masažuotojų profesinio meistriškumo konkursas „Masažuotojas 2023“

2023 03 17

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras kartu su Lietuvos masažuotojų asociacija 2023 m. kovo 17 d. organizuoja Nacionalinį masažuotojų profesinio meistriškumo konkursą „Masažuotojas 2023“. Konkurso tikslas – skatinti masažuotojo programos mokinių ir masažuotojų meistrų profesinį meistriškumą ir didinti profesinę motyvaciją.

Konkurso dalyviai yra paskirstyti į dvi kategorijas – Jauniai ir Meistrai. Jaunių kategorijai priskiriami Lietuvos profesinėse mokymo įstaigose besimokantys mokiniai pagal pirminio ir tęstinio masažuotojo mokymo programą arba asmenys įgiję profesinę kvalifikaciją per pastaruosius 6 mėnesius. 

Konkurso užduotys Jaunių kategorijai:

  • I praktikinė užduotis – 30 min trukmės klasikinis pasirinktos kūno dalies masažas;
  • II praktikinė užduotis – 30 min laisvoji masažo programa;
  • Teorinė užduotis – 20 klausimų testas.

Konkurso metu visi dalyviai turės atlikti po 3 užduotis:  

  • I praktikinė užduotis  30 min trukmės klasikinis pasirinktos kūno dalies masažas;  
  • II praktikinė užduotis – 30 min laisvoji masažo programa;  
  • Teorinė užduotis –  20 klausimų testas.

Laisvosios programos metu bus galima susipažinti su įvairių sričių masažais bei jų technikomis: japonišku kobido masažu, atpalaiduojančiu masažu, medaus masažu, aromaterapiniu masažu, miofasciniu masažu su  gintaro karoliukais, sportiniu treniruočių masažu, chiromasažu, Ajurvediniu masažu, bambukų masažu, Lomi-Lomi masažo technika, švedišku ir kitais masažais.

Informaciją apie konkursą teikia: Akvilė Jankauskienė, tel. +370 62755182, el. p. akvile.jankauskiene@kaupa.lt ir Julija Lepiochina, tel. +37067945029, el. p. lma@masazuotojuasociacija.lt.