Instaliacija „Kelionė į save per miestą“

2022 11 26

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras jungiasi prie „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ uždarymo renginių ir kviečia lapkričio 26 d., nuo 10.00 val. aplankyti floristų sukurtą instaliaciją „Kelionė į save per miestą“ (Griunvaldo g. 20, Kaunas). Tai „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ oficialaus uždarymo „III-asis trilogijos veiksmas: SUTARTIS“ programos dalis.

„Žaliame mieste kaip visumoje atrandame save – savo identitetą, socialinį ratą, įkvėpimus ir sentimentus – savo mikrokosmosą. Jame išgyvename emocijas, tarpusavio ryšius, išgyvename kasdienybę ir rutiną. Ir nepaisant visų asmeninių potyrių kasdien iš savo ,,spalvoto” burbulo įsiliejame į miestą tik išėję pro duris – keliaujame, veikiame, būname ir vėl grįžtame į save ir savo spalvotą aplinką.“ Būtent tokią žinią atskleis kurta instaliacija, kuri įtraukta ir į Kauno Mitinio Žvėries žaidimą. Kviečiame atvykti ir pasigrožėti.

Meno ir kultūros mėgėjų maršrutai lapkričio 24–27 dienomis vingiuos per visą miestą ir Kauno rajoną. Kviečiame susipažinti su išsamia uždarymo renginių programa: https://kaunas2022.eu/sutartis/.