Draugų diena

2019 11 29

Karaliaus Mindaugo PMC mokinių taryba Tarptautinės draugų dienos proga organizuoja žaidimą, kuris padės kiekvienam praplėsti pažinčių ratą ir laimėti kvietimus į kino filmą. Skelbiame dalyvavimo žaidime taisykles:

1. Lapkričio 29 d. rytą atėjus į Karaliaus Mindaugo PMC (Karaliaus Mindaugo pr. 11 ir Miško g. 15, Kaunas) jus pasitiks Mokinių tarybos nariai su dėžute. Pakviesime išsitraukti lapelį. Ant jo bus užrašytas tam tikras skaičius. Žaidimo tikslas – rasti Centro bendruomenės narį su tokiu pačiu skaičiumi ir pasidaryti draugišką nuotrauką. 
2. Kaip rasti draugą? Šiame „event’e“ rasi skiltį „Diskusija“. Ten gali skelbti, koks yra tavo numeriukas ir taip rasti savo naują draugą. 
3. Susiradus draugą, nusifotografuoti galima Karaliaus Mindaugo pr. 11 fojė prie foto sienos iki 16.00 val. 
4. Nuotraukas kelkite į socialinį tinklą – Instagram, ant nuotraukos „pataginti“ mokinių tarybos instagram’ą (karaliskoji_taryba), Centro instagram’ą (kaupa.lt) ir taip pat uždėti hashtag’ą #draugodiena29.
5. Jei nenorite, kad jus fotografuotų draugai, visos dienos metu Karaliaus Mindaugo pr. 11 fojė prie foto sienos lauks fotografas.
6. Įdomiausia nuotrauka bus paskelbta mokinių tarybos instagram paskyroje karališkoji_taryba 2019.12.02, 16.00 val.
7. Įdomiausios, linksmiausios nuotraukos draugai laimės pakvietimus į pasirinktą filmą „Cinamon“ kino teatre.