Atvirų durų diena (programa)

2023 01 19

Kviečiame visus, kurie nori iš arčiau susipažinti su profesiniu mokymu į Atvirų durų dieną Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre! Lauksime jau sausio 19 d., 9:00–16:00 val. sektoriniame Grožio paslaugų centre – Griunvaldo g. 22, Kaunas (prie PC „Akropolis“).

Duris atveriame visiems, kurie nori susipažinti su modernia praktika, profesijos mokytojais ir paklausiausiomis profesijomis grožio, sveikatos ir socialinės gerovės bei verslo kryptyse – nuo paramediko, masažuotojo, iki kosmetiko, kirpėjo ar floristo. Bus galimybė praktiškai „pasimatuoti“ profesiją ir gauti atsakymus į Jums rūpimus klausimus – apie priėmimą, mokymosi sąlygas bei karjeros perspektyvas.

Jei norėtumėte atvykti didesne grupe, kviečiame registruotis: priemimas@kaupa.lt. Tai ypač aktualu tiems, kurie vyks į Aukštųjų mokyklų mugę „Žalgirio“ arenoje ir tuo pačiu norėtų apsilankyti šalia įsikūrusiame Karaliaus Mindaugo PMC Grožio paslaugų centre. Visi atsakymai į Jums rūpimus klausimus: priemimas@kaupa.lt, +370 626 64580.

PROGRAMA