Rengiame kvalifikuotus apsaugos darbuotojus

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras jau dešimtus metus vykdo apsaugos darbuotojo profesinio mokymo programą. Inicijuota Lietuvos apsaugos darbuotojų asociacijos, ji kasmet atsinaujina ir siekia patenkinti darbdavių lūkesčius.

„Siekiame kelti apsaugos darbuotojų kompetenciją, norime išugdyti šios srities profesionalus, kuriems galėtume patikėti saugoti gyvybę ir turtą,“ – teigia Karaliaus Mindaugo PMC Socialinių paslaugų skyriaus vedėja Aistė Antanaitienė. Mokiniams savo patirtį perduoda mokytojai praktikai, turintys pripažintų įvertinimų bei pedagoginio darbo patirties. Vienas jų – programos iniciatorius, buvęs antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ kovinio ir taktinio rengimo instruktorius, Apsaugos darbuotojų asociacijos prezidentas Olegas Sitnikovas.

Apsaugos darbuotojų programa susideda iš bendrųjų dalykų, tokių kaip civilinė sauga, ekonomikos bei verslo pagrindai, ir apsaugos darbuotojo specialybės dalykų – tai darbuotojų sauga ir sveikata, saugos raida, objektų apsauga, asmens ir turto apsauga, teisinės atsakomybės pagrindai ir kt. Pagal šią mokymo programą taip pat įgyjama žinių, kaip valdyti kritines situacijas, mokoma profesinės psichologijos, savigynos pagrindų, supažindinama su saugos įranga, ginklais. Praktiniai šaudymo įgūdžiai tobulinami šaudykloje. Įgiję apsaugos darbuotojo kvalifikaciją asmenys gali dirbti apsaugos darbuotojais privačiose saugos tarnybose ir struktūriniuose padaliniuose.

Mokytis apsaugos darbuotojo mokymo programoje priimami asmenys po 12 kl. (programos trukmė 2 metai). Prašymai mokytis pildomi LAMA BPO informacinėje sistemoje. Nuoroda į sistemą: www.profesinis.lamabpo.lt

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro informacija.

Dalintis su draugais: