Projektas PERFECT MATCH: COVID-19 pandemijos iššūkių sprendimas ir bendradarbiavimo skatinimas (video)

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras kaip partneris dalyvauja tarptautiniame Erasmus+ projekte „PERFECT MATCH: COVID-19 pandemijos iššūkių sprendimas ir profesinio mokymo paslaugų teikėjų ir įmonių bendradarbiavimo skatinimas, siekiant inovatyvių tarptautinių darbo vietoje mokymosi galimybių“ (projekto Nr. 2020-1-FR01-KA226-VET-09501).

Kadangi pasaulis vis dar gyvena COVID-19 pandemijos sąlygomis, susiduriama su tam tikrais iššūkiais visoje švietimo sistemoje. Profesinio mokymo kontekste ypač aktualus klausimas, kaip užtikrinti įvairaus pobūdžio mokinių praktinį mokymąsi (praktiką) esant neapibrėžtai pandeminei situacijai.

Pastarųjų metų įvykių paskatinti, projekto iniciatoriai – IRFA APISUP, Prancūzija – kartu su partneriais iš Lietuvos, Vokietijos, Italijos, Austrijos ir Jungtinės Karalystės inicijavo ir laimėjo projektą “PERFECT MATCH”, kurio pagrindinis tikslas – paskatinti įmones priimti praktikantus į įvairaus pobūdžio praktiką (virtualią, mišrią) esant neapibrėžtoms ir kintančioms sąlygoms dėl COVID19 pandemijos.

Projekto partneriai: Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras (Lietuva), Staatliches Berufsschulzentrum „Heinrich Ehrhardt“ Eisenach (Vokietija), Centro Formativo Provinciale G. Zanardelli (Italija), Berufsschule Linz 7 (Austrija) EUROPEAN PLACEMENT NETWORK (Jungtinė Karalystė).

Kviečiame pažiūrėti video ir susipažinti su projektu išsamiau:

 

Dalintis su draugais: